STRONA GŁÓWNA
08/06/2025 10:22   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
- Standardy Ochrony
Małoletnich

SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025

1.
Igor
Dąbek
49 bramek
2.
Kewin
Wawrzeńczyk
45 bramek
3.
Michał
Rojek
10 bramek
4.
Wiktor
Tracz
8 bramek
5.
Adam
Tylus
6 bramek
6.
Adrian
Talarski
4 bramki
7.
Cezary
Leśniański
3 bramki
8.
Dawid
Grygiel
1 bramka
-
Przemysław
Bielewski
1 bramka
V kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - niezły mecz z Chrobrym.
Seniorzy
Wobec pauzy w Fortuna 1 Lidze w Głogowie zdecydowali, że w rezerwach praktycznie w komplecie wystąpią zawodnicy reprezentujący pierwszą drużynę. W Mirsku obecny był też trener Grzegorz Niciński. Wydawało się, że goście rozniosą mirszczan, a tymczasem na sukces musieli się solidnie napracować. To za sprawą ambitnie grającego Włókniarza. Losy meczu rozstrzygnęły się po przerwie, kiedy świetnie spisującego się 17-letniego Witczaka pokonał Filipowicz. - Szkoda straconej bramki. Nim to się stało myśleliśmy, że jest faul i arbiter przerwie grę. Na chwilę stanęliśmy i doświadczony przeciwnik wyprowadził skuteczną kontrę - relacjonował Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.

W pierwszej połowie bliski szczęścia był Bartosz Szczęsny, ale indywidualną akcję zakończył niecelnym strzałem. W doliczonym czasie gry natomiast niewiele zabrakło Taranowi. - Pod koniec meczu całym zespołem zamknęliśmy gości w okolicach pola karnego. Nie udało się, ale mimo tego jestem dumny z postawy swojego zespołu. Nie położyliśmy się i pozostawiliśmy po sobie dobre wrażenie. Jak zawsze będziemy walczyć z takim zaangażowaniem, to punkty przyjdą - kontynuował Jarosław Wichowski. - Włókniarz cofnął się, mądrze się przesuwał i ciężko było się przez to przebić - powiedział trener Jakub Wolny. - Rywale swoich szans szukali po przechwycie i dalszym podaniu. My jako zespół zagraliśmy trochę za wolno. Choć w końcówce mieliśmy jeszcze jakieś okazje, to jednak wracamy z punktami bardziej wyszarpanymi - dodał szkoleniowiec Chrobrego II. Wygrana pozwoliła głogowianom awansować na fotel lidera.

                                                                              Grzegorz Bereziuk
                                                                               Słowo Sportowe
                                                                                 www.jg24.pl

3KF-WŁÓKNIARZ - CHROBRY II GŁOGÓW  0:1 (0:0)


Bramka: 0:1 - Filipowicz (72). Żółte kartki: Morzecki, P. Niemienionek. oraz Stolc. Sędziowali: Jakub Szkutnik oraz Jakub Krej i Kamil Śmieszniak. Widzów: 250.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - P. Szczęsny,
Kowalski, Ł. Niemienionek, B. Szczęsny - Jędrzejczak (80. Taran), Chlabicz, P. Niemienionek,  Krawiec (61. B. Morzecki) - Wichowski (57. Dasiak), Górgul (83. Jabłonowski).

CHROBRY II: Janicki - Stolc, Wajsak, Ilków-Gołąb, Napolov - Kona (46. Pawlik), Borecki, Zejdler (80. Dybizbański), Sędziak (60. Kulchawy) - Bach (25. Nowicki), Trytko (11. Filipowicz).

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXIV kolejka -
31.05/01.06.2025

MKS Włókniarz Mirsk
8 - 2
Olsza Olszyna
Następna kolejka
XXV kolejka -
07/08.06.2025

Granit Gierałtów
-
MKS Włókniarz Mirsk
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
24
64
2.
Piast
24
54
3.
Czarni
24
46
4.
Stella
24
44
5.
Łużyce II
24
36
6.
Korona
24
34
7.
Fatma
23
33
8.
Iskra
24
32
9.
WKS
24
30
10.
Błękitni
24
29
11.
Cosmos
24
27
12.
Sudety
24
26
13.
Olsza
24
22
14.
Granit
23
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk