STRONA GŁÓWNA
18/03/2019 15:12   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2018/2019
- Strzelcy 2018/2019
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
Paweł
Niemienionek
3
bramki
3.
Adam
Kowalski
2
bramki
4.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Kamil
Jabłonowski
1
bramka
Jarosław
Wichowski
1
bramka
Dawid
Król
1
bramka
Akademia Piłkarska
VII edycja Noworocznego Turnieju IZERY CUP 2019 za nami.
VIIIzeryCupm.JPG

Za nami VII już edycja Noworocznego Turnieju Futsalu IZERY CUP. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn, oprócz gospodarza, MKS "3KF-Włókniarz" Mirsk udział wzięły następujące ekipy: "Włókniarz" Leśna, "Kwisa" Świeradów-Zdrój, "Piast" Wykroty, "Granica" Bogatynia, "Lotnik" Jeżów Sudecki, "Łużyce" Lubań i juniorzy "Karkonoszy" Jelenia Góra, prowadzeni przez naszego byłego trenera Jarka Wichowskiego.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, i tak w grupie A znalazł się mirski "Włókniarz", jego imiennik z Leśnej, "Piast" Wykroty oraz "Kwisa" Świeradów-Zdrój. W grupie B zagrały: lubańskie "Łużyce", jeleniogórskie "Karkonosze", "Lotnik" Jeżów Sudecki i "Granica" Bogatynia. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały bezpośrednio do półfinałów, a były to w grupie A: "Włókniarz" Leśna oraz "Kwisa" i w grupie B "Granica", a także "Lotnik". W pierwszym półfinale świeradowska "Kwisa" musiała uznać wyższość lotników z Jeżowa Sudeckiego przegrywając 0:2, natomiast w drugim leśniański "Włókniarz" pewnie pokonał "Granicę" 3:0.

W meczu o trzecie miejsce "Granica" nie dała szans "Kwisie" wygrywając 2:0, a w samym finale "Lotnik" minimalnie pokonał "Włókniarza" 3:2.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1. "Lotnik" Jeżów Sudecki
2. "Włókniarz" Leśna
3. "Granica" Bogatynia
4. "Kwisa" Świeradów-Zdrój
5. "Karkonosze" Jelenia Góra
6. "Piast" Wykroty
7. "3KF-Włókniarz" Mirsk
8. "Łużyce" Lubań
  

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jacek Góraj ("Włókniarz" Leśna)

Król Strzelców: Łukasz Czuba ("Granica" Bogatynia)

Najlepszy Bramkarz: Mateusz Gilewski ("Włókniarz" Leśna)

Ponadto, zgodnie z założeniami turniejowymi najlepsi zawodnicy z każdej drużyny zostali uhonorowani nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Gminę Mirsk:

1. "Lotnik" Jeżów Sudecki - Krzysztof Białkowski
2. "Włókniarz" Leśna - Mateusz Kalka
3. "Granica" Bogatynia - Jakub Zaborek
4. "Kwisa" Świeradów-Zdrój - Michał Trzajna
5. "Karkonosze" Jelenia Góra - Szymon Sołtysiak
6. "Piast" Wykroty - Paweł Urbaniak
7. "3KF-Włókniarz" Mirsk - Adam Tylus
8. "Łużyce" Lubań - Tomasz Czuchryta

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVI kolejka -
09/10.03.2019

Stal Chocianów
3 - 1
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVII kolejka -
16/17.03.2019

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
-
Sparta Grębocice
Puchar Polski
Półfinał Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
03.04.2019

Lotnik Jeżów Sudecki
-
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Chrobry II
14
39
2.
AKS
14
36
3.
Odra-Total
14
32
4.
Apis
14
28
5.
Karkonosze
14
26
6.
Górnik
14
23
7.
Orla
14
20
8.
Stal
14
20
9.
Orkan
14
16
10.
BKS
14
14
11.
Sparta R.
14
14
12.
Prochowiczanka
14
13
13.
Sparta G.
14
9
14.
3KF-Włókniarz
14
8
15.
Victoria
14
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk