-

-

Rozgrywki juniorów.
Juniorzy
Kolejny mecz, kolejne trzy punkty i kolejny świetny występ, okraszony zdobyciem czterech bramek, nie tracąc przy tym żadnej - tak w skrócie można opisać wyjazd juniorów starszych Włókniarza Mirsk do Nowogrodźca na mecz z Chrobrym. Spotkanie jednak rozpoczęło się spokojnie, obie drużyny wzajemnie się badały. Jako pierwsi bramkę zdobyć mogli gospodarze, jednak błędu Jaworskiego nie wykorzystał napastnik Chrobrego. Zemściło się to dosłownie dwie minuty później. Skórka dośrodkował z rzutu rożnego i Gzik strzałem głową otworzył wynik meczu. Potem dobrą okazję mieli jeszcze gracze z Nowogrodźca, ale zrehabilitował się Jaworski. Pod koniec pierwszej połowy groźnie uderzał jeszcze Faściszewski, piłka jednak minęła bramkę. W przeciwną stronę Cena kapitalną interwencją "skasował" dwóch napastników Chrobrego. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona zaczęła się od naporu Chrobrego, który jednak nie stworzył sobie żadnej klarownej sytuacji. Włókniarze natomiast, niczym wytrawny bokser, spokojnie czekali i wyprowadzali zabójcze kontry. Najpierw kapitalny rajd Pawła Juźwika lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne i Sidorski tylko dokłada nogę. Jest 2:0. Kilka minut później bramkę z cyklu "Stadiony Świata" zdobywa Faściszewski. Kapitalna bomba lewą nogą z 20 metrów w samo okienko, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. Gospodarzy dobił Piotrek Juźwik, który wykorzystał kolejne świetnie dośrodkowanie Pawła Juźwika. Taki wynik utrzymał się już do końca meczu i Włókniarze zdobyli kolejne trzy punkty.

Chrobry - Włókniarz 0:4

Bramki: 0:1 - Gzik, 0:2 - Sidorski, 0:3 - Faściszewski, 0:4 - Piotr Juźwik.

Włókniarz: Jaworski - M. Górny (Rowiński), Skórka, Cena, Stolarz - Chęciński (Piotr Juźwik), Faściszewski, Sidorski (Paweł Juźwik), Zieliński, Grygiel - Gzik (K. Górny).

Juniorzy młodsi wygrali swoje spotkanie 6:1. Bramki zdobywali: Niemienionek - 2, Lenik - 2, Jasiński, Ptasiuk.