Rojek

1 bramka
Powtórzony mecz VIII kolejki - wygrana z Zebrzydową.
Seniorzy
Powtórzony mecz VIII kolejki ze Spartą Zebrzydowa przyniósł o wiele więcej emocji niż można się było po nim spodziewać. Włókniarz co prawda wygrał to spotkanie ale musiał się sporo namęczyć aby pokonać o wiele niżej notowanego rywala. Rozpoczęło się planowo, w 7 minucie po błędzie jednego z obrońców Sparty, który chciał zgrać piłkę głową do swojego bramkarza ale zrobił to tak nieudolnie, że trafiła ona do Adama Kowalskiego, a ten bez problemu z najbliższej odległości otworzył wynik. Po kolejnych dziesięciu minutach stan meczu  uległ wyrównaniu, błąd defensywy Włókniarza wykorzystał Śliwiński i został w polu karnym sfaulowany przez Fościaka. Rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił Baudur. Goście nie mając nic do stracenia mocniej natarli i w samej końcówce mieli znakomitą okazję do wyjścia na prowadzenie, kiedy to Michalukowi zabrakło dosłownie kilku centymetrów aby umieścić piłkę w siatce.

Po przerwie Włókniarz za wszelką cenę dążył do objęcia prowadzenia ale zebrzydowianie także nie dawali za wygraną. Lepsi w tej wymianie ciosów w 60 minucie okazali się miejscowi, którzy za sprawa niezawodnego ostatnio Romka Sidorskiego odzyskali prowadzenie. Gości całkowicie dobił Bartek Morzecki, po popisowej akcji Arka Dołegi. Przyjezdni kończyli mecz w 10, po brutalnym faulu z boiska wyleciał Walęga. Włókniarz zgodnie z planem wygrał i zajął ostatecznie trzecie miejsce w tabeli. Wynik osiągnięty przez drużynę tym bardziej cieszy, bowiem od kilku sezonów na jesień wybitnie nam nie szło. W zimie nie pozostaje nic innego jak solidnie popracować, bo chociaż miejsce w tabeli jest dobre to jeżeli chodzi o samą grę, szczególnie w końcówce rundy to pozostawiała ona momentami wiele do życzenia.

WŁÓKNIARZ - SPARTA ZEBRZYDOWA  3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 - Kowalski (7), 1:1 - Baudur (17 - rzut karny), 2:1 - Sidorski (60), 3:1 - B. Morzecki (81). Żółte kartki: Fościak, P. Grygiel oraz D. Zdunek, Kumoś, Wilk. Czerwona kartka: Walęga (83 - faul). Sędziował: Łukasz Nalepa. Widzów: 150.

WŁÓKNIARZ: Fościak - P. Grygiel, Kowalski, Ł. Niemienionek, Dołęga - Krawczyk (46. Paweł Juźwik), Badura (52. Gajewski), Sz. Morzecki, Sidorski (86. Supel) - B. Morzecki, Dubiel (56. Skórka).

SPARTA: Pelak - Żak (74. Gliszczyński), D. Zdunek, Baudur, Michaluk - Skrok, Kumoś (81. G. Zdunek), Wichowski (86. Jochna), Walęga - Śliwiński, Wilk.