STRONA GŁÓWNA
25/02/2024 00:24   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
Turnieje Futsalu - podsumowanie.
Sparingi
W dniach 12 i 19 stycznia na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku odbyły się Turnieje Futsalu, w których zaprezentowały się drużyny z różnych poziomów ligowych okręgu jeleniogórskiego oraz ekipy, które specjalnie na turnieje powstały. Frekwencja dopisała, w obydwu rozgrywkach zagrało po 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy, gra była zacięta ale fair, wszak każdy chciał się jak najlepiej zaprezentować i zająć jak najwyższe, a najlepiej 1 miejsce.  W obu turniejach oprócz nagród zespołowych wręczano także wyróżnienia indywidualne dla Najlepszego Zawodnika, Najlepszego Technika, Najlepszego Bramkarza, Strzelca Najładniejszej Bramki oraz dla Króla Strzelców. 

Podsumowanie rozgrywek

II Noworoczny Turniej Futsalu IZERY CUP – Mirsk 12.01.2014

 
Wyniki meczów grupowych:
1. Włókniarz I Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki  1-0
2. Włókniarz II Mirsk - Włókniarz Leśna        3-1
3. Olsza Olszyna - KS Łomnica                   1-0
4. Lechia Piechowice - Sparta Zebrzydowa  5-0
5. Włókniarz I Mirsk - Olsza Olszyna            3-1
6. Włókniarz II Mirsk - Lechia Piechowice     0-1
7. Lotnik Jeżów Sudecki - KS Łomnica         4-1
8. Włókniarz Leśna - Sparta Zebrzydowa     6-1
9. Włókniarz I Mirsk - KS Łomnica               3-1
10.Włókniarz II Mirsk - Sparta Zebrzydowa   3-0
11. Lotnik Jeżów Sudecki - Olsza Olszyna     3-1
12. Włókniarz Leśna - Lechia Piechowice      6-0
 
Grupa A
Nazwa drużyny        mecze                    bramki                 punkty
Włókniarz I Mirsk         3                          7-2                      9
Lotnik Jeżów Sudecki   3                          7-3                      6
Olsza Olszyna             3                          3-6                      3
KS Łomnica                3                          2-8                      0
 
Grupa B
Nazwa drużyny        mecze                     bramki                 punkty
Włókniarz II Mirsk        3                          6-2                       6
Włókniarz Leśna          3                        13-4                       6
Lechia Piechowice       3                          6-6                       6
Sparta Zebrzydowa     3                          1-14                      0

Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny: Włókniarz I Mirsk i Lotnik Jeżów Sudecki. W grupie B sytuacja była mniej klarowna bowiem trzy drużyny zgromadziły po 6 punktów. O miejscu w grupie decydowały więc bezpośrednie spotkania oraz bilans bramek. Awans z grupy B uzyskały: Włókniarz II Mirsk oraz Włókniarz Leśna. Największym przegranym fazy grupowej była niewątpliwie Lechia Piechowice, która pewnie wygrała dwa pierwsze mecze, a w ostatnim doznała nieoczekiwanej porażki z Włókniarzem Leśną i to w stosunku 6-0.
 
 
Półfinały:
Włókniarz I Mirsk - Włókniarz II Mirsk      3-1      
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna  0-3
 
 
W półfinale w bratobójczym pojedynku dwóch Włókniarzy wygrała pierwsza drużyna, natomiast drugi półfinał na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze z Leśnej. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny Włókniarza II Mirsk i Lotnika Jeżów Sudecki, a parę finałową utworzyły drużyny Włókniarza Mirsk I i Włókniarza Leśna.
 
Mecz o 3 miejsce:
Włókniarz II Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki  2-3
 
Finał:
Włókniarz I Mirsk - Włókniarz Leśna          1-1 (karne 3-2)
 
Po piętnastu minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 1-1. Żeby wyłonić zwycięzcę potrzebne były rzuty karne. Ten element gry lepiej opanowali piłkarze pierwszej drużyny Włókniarza Mirsk i to oni zostali zwycięzcami turnieju.
 
Zawodnicy trzech pierwszych drużyn uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami, a organizatorzy  wręczyli swoje nagrody indywidualne, a mianowicie:

Nagrody organizatorów turnieju:
Najlepszy technik – Maciej Suchanecki (Lotnik Jeżów Sudecki)  
Zawodnik turnieju - Szymon Mordecki (Włókniarz I Mirsk)
Król strzelców - Kamil Bełzowski ( Włókniarz Leśna)
Najlepszy bramkarz – Szymon Jaworski ( Włókniarz I Mirsk)
Najładniejsza bramka -  Filip Pieńkowski (Lotnik Jeżów)

 
Patronat medialny nad turniejem sprawował portal www.24jgora.pl, który przyznał swoje nagrody rzeczowe:

Najlepsi zawodnicy turnieju według portalu www.24jgora.pl:
Maciej Suchanecki (Lotnik Jeżów Sudecki)    
Dawid Grygiel (Włókniarz I Mirsk)
Kamil Bełzowski (Włókniarz Leśna)




Turniej Futsalu MIDAS CUP – Mirsk 19.01.2014


Wyniki meczów grupowych:
1. Midas Mirsk – Łużyce Lubań               1-1
2. Łużyce Lubań – Huragan Proboszczów  3-0
3. Huragan Proboszczów – LZS Brzeźnik   1-1
4. LZS Brzeźnik – Midas Mirsk                 1-4
5. Huragan Proboszczów – Midas Mirsk     1-3
6. Łużyce Lubań – LZS Brzeźnik              2-0
7. Włókniarz Mirsk – Magic Lubań            0-2
8. Magic Lubań – Jawa Otok                  1-2
9. Jawa Otok – Włókniarz Mirsk               0-1
10. Orzeł Wojcieszów – Włókniarz Mirsk    1-1
11. Orzeł Wojcieszów – Jawa Otok          0-2
12. Magic Lubań – Orzeł Wojcieszów        0-0


Grupa A
Nazwa drużyny           mecze       bramki      punkty
Midas Mirsk                    3            8-3           7
Łużyce Lubań                 3            6-1           7
LZS Brzeźnik                  3             2-7          1
Huragan Proboszczów      3             2-7          1


Grupa B
Nazwa drużyny          mecze       bramki      punkty
Jawa Otok                     3            4-2          6
Magic Lubań                  3             3-2          4
Włókniarz Mirsk               3            2-3          4
Orzeł Wojcieszów            3            1-3           2

Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny Midasa Mirsk i Łużyc Lubań, natomiast z grupy B drużyny Jawy Otok i Magic Lubań.

Półfinały:
Midas Mirsk – Magic Lubań 2-2 k. 3-2
Łużyce Lubań – Jawa Otok 0-1

Mecz o 3 miejsce:
Magic Lubań – Łużyce Lubań 2-3

Finał:
Jawa Otok – Midas Mirsk 2-0

Nagrody organizatorów turnieju:
Najlepszy zawodnik – Sławomir Dul (Jawa Otok)
Najlepszy technik – Sławomir Jarosz (Midas Mirsk
Najlepszy bramkarz – Robert Oporski (Łużyce Lubań)
Najładniejsza bramka –  Paweł Jakimowicz (Łużyce Lubań)
Król strzelców – Mariusz Chlabicz (Midas Mirsk)

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Sparingi Włókniarza
1.
04.02.2024
Gryf
Gryfów Śląski
2.
11.02.2024
Victoria
Jelenia Góra
3.
17.02.2024
Czarni
Lwówek Śląski
4.
24.02.2024
Karkonosze
Jelenia Góra u17
5.
02/03.03.2024
Górnik
Węgliniec
6.
09.03.2024
Lechia
Piechowice
Ostatnia kolejka
XIV kolejka -
18/19.11.2023

Olsza Olszyna
2 - 1
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVI kolejka -
.03.2024

LZS Kościelnik
-
MKS Włókniarz Mirsk
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
15
37
2.
Kwisa
15
36
3.
LZS
15
34
4.
Włókniarz
15
34
5.
Stella
15
31
6.
Piast Z.
15
28
7.
Fatma
15
26
8.
Cosmos
15
22
9.
Korona
15
17
10.
Piast Cz.W.
15
16
11.
Błękitni
15
15
12.
Jaśnica
15
14
13.
Orzeł
15
13
14.
Chmielanka
15
10
15.
Granica
15
7
16.
WKS
15
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk