XXII kolejka IV ligi dolnośląskiej - wysoka przegrana z liderem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 02/05/2017 07:50
Podobnie jak w większości innych spotkań lubinianie kontrolowali mecz od początku do końca. Wpływ na przebieg meczu miał gol, który padł już w 5. min po strzale Oko. Później gospodarze operując piłką odbierali swoim rywalom ochotę do gry. W 39. min prowadzenie Zagłębia podwyższył Dudziak. Ten sam piłkarz po zmianie stron strzelił dla ekipy lidera rozgrywek trzecią bramkę. W 53. min niefortunną interwencją zaliczył Zyner i było już 4:0. Wynik po godzinie gry ustalił Oko...

Podobnie jak w większości innych spotkań lubinianie kontrolowali mecz od początku do końca. Wpływ na przebieg meczu miał gol, który padł już w 5 minucie po strzale Oko. Później gospodarze operując piłką odbierali swoim rywalom ochotę do gry. W 39 minucie prowadzenie Zagłębia podwyższył Dudziak. Ten sam piłkarz po zmianie stron strzelił dla ekipy lidera rozgrywek trzecią bramkę. W 53 minucie niefortunną interwencją zaliczył Zyner i było już 4:0. Wynik po godzinie gry ustalił Oko.

Grzegorz Bereziuk

ZAGŁĘBIE II LUBIN - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 - Oko (5), 2:0 - Dudziak (39), 3:0 - Dudziak (47), 4:0 - Zyner (50 - bramka samobójcza), 5:0 - Oko (60). Żółte kartki: Oko, Gołębiowski. Sędziowali: Grzegorz Rola oraz Dariusz Szott i Sylwester Kornatowski. Widzów: 100.

ZAGŁĘBIE II: Hładun - Witsanko, Ostrowski (60. Szukiełowicz), Oko, Bieliński - Soszyński, Gołębiowski (85. Jarantowicz), Mucha, Siemaszko (67. Piotrowski) - Żyra (67. Giziński), Dudziak.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Kowalski, Ł. Niemienionek, Dasiak - Jabłonowski (82. Popiel), P. Niemienionek (80. Popławski), Żukowski, Jużwik - Wichowski (76. Krawiec), B. Morzecki (68. Grygiel).