XIV kolejka Sport-Track IV ligi grupy zachodniej - wysoka wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 11/11/2017 19:58
Włókniarzowi zespół ze Zgorzelca wyraźnie leży. Poprzednie dwie konfrontacje ekipy trenera Jarosława Wichowskiego z Nysą w Mirsku także kończyły się triumfami gospodarzy. Już w pierwszej minucie gry grający szkoleniowiec miejscowych otworzył wynik. W 26. min popularny Wicher podwyższył wynik. Tuż przed przerwą w polu karnym faulowany był Daniel Piechno i sam wymierzył sprawiedliwość. Nadzieje zgorzelczan na choćby punkt po zmianie stron szybko rozwiali Górgul oraz Żukowski...

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ - NYSA ZGORZELEC  4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 - Wichowski (1), 2:0 - Wichowski (26), 2:1 - Daniel Piechno (45 - rzut karny), 3:1 - Górgul (52), 4:1 - Żukowski (57). Sędziowali: Waldemar Socha oraz Andrzej Socha i Piotr Nowicki. Widzów: 100.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner. Ł. Niemienionek, Kowalski, Dasiak (82. Szkudlarek) - Juźwik (85. Jędrzejczak), Żukowski, P. Niemienionek (75. Badura), B. Morzecki  (67. Jabłonowski) - Wichowski (87. Faściszewski), Górgul (78. Krawiec).

NYSA: Franaszczuk - Borowy, Monik, Pacak, Łuszczyk (68. Wojciechowski) - Wójcik, Masalski, Witkowski, Jaworski - Daniel Piechno, Machowski.