VII kolejka IV ligi dolnośląskiej - rozczarowanie z BKS-em.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 27/09/2018 08:14
Włókniarz podbudowany ostatnim dobrym występem przeciwko rezerwom (w tamtym spotkaniu tylko z nazwy) Chrobrego chciał pójść za ciosem. Drużynie z Mirska mecz jednak się nie układał. W pierwszej połowie boisko z kontuzją musiał opuścić Paweł Niemienionek. Później Witczaka strzałem głową pokonał Kulesza. - Próbowaliśmy gonić wynik, mieliśmy 2-3 sytuacje, ale to nie był nasz dzień. Nic nam się nie kleiło - ocenił Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Po godzinie gry bolesławianie wygrywali już różnicą dwóch goli, bowiem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka idealnie spadła na stopę Dula i ten pewnym strzałem wpakował ją do sieci. Dodajmy, że Włókniarz kończył mecz w dziesięciu, gdyż chwilę po wejściu na boisko kontuzji doznał Bartosz Morzecki. Tego dnia nie miał go już kto zastąpić...Rozszerzona zawartość newsa
Włókniarz podbudowany ostatnim dobrym występem przeciwko rezerwom (w tamtym spotkaniu tylko z nazwy) Chrobrego chciał pójść za ciosem. Drużynie z Mirska mecz jednak się nie układał. W pierwszej połowie boisko z kontuzją musiał opuścić Paweł Niemienionek. Później Witczaka strzałem głową pokonał Kulesza. - Próbowaliśmy gonić wynik, mieliśmy 2-3 sytuacje, ale to nie był nasz dzień. Nic nam się nie kleiło - ocenił Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Po godzinie gry bolesławianie wygrywali już różnicą dwóch goli, bowiem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka idealnie spadła na stopę Dula i ten pewnym strzałem wpakował ją do sieci. Dodajmy, że Włókniarz kończył mecz w dziesięciu, gdyż chwilę po wejściu na boisko kontuzji doznał Bartosz Morzecki. Tego dnia nie miał go już kto zastąpić.

                                                                               Grzegorz Bereziuk
                                                                                Słowo Sportowe


3KF-WŁÓKNIARZ - BKS BOLESŁAWIEC  0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - Kulesza (34), 0:2 - Dul (60). Żółte kartki: Dasiak oraz Rudkowski. Sędziował: Krzysztof Nerlo oraz Miłosz Głowacki i Krzysztof Dłużniak. Widzów: 150.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - B. Szczęsny (70. B. Morzecki),
Ł. Niemienionek, Zyner, P. Szczęsny - Taran, P. Niemienionek (32. Wichowski), Jędrzejczak, Dasiak (55. Jabłonowski) - Górgul, Chlabicz.

BKS: Różnicki - Mucha (87. Zielonka), Pełdiak (71. Janicki), Różnicki, Zagórski (90. Pochwała) - Smolarek, Rudkowski, Kulesza (90. Zarzycki), Olesiński, Kliwak - Graczyk, Dul.