VII edycja Noworocznego Turnieju IZERY CUP 2019 za nami.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 14/01/2019 13:56
VIIIzeryCupm.JPG

Za nami VII już edycja Noworocznego Turnieju Futsalu IZERY CUP. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn, oprócz gospodarza, MKS "3KF-Włókniarz" Mirsk udział wzięły następujące ekipy: "Włókniarz" Leśna, "Kwisa" Świeradów-Zdrój, "Piast" Wykroty, "Granica" Bogatynia, "Lotnik" Jeżów Sudecki, "Łużyce" Lubań i juniorzy "Karkonoszy" Jelenia Góra, prowadzeni przez naszego byłego trenera Jarka Wichowskiego...


Rozszerzona zawartość newsa
VIIIzeryCupm.JPG

Za nami VII już edycja Noworocznego Turnieju Futsalu IZERY CUP. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn, oprócz gospodarza, MKS "3KF-Włókniarz" Mirsk udział wzięły następujące ekipy: "Włókniarz" Leśna, "Kwisa" Świeradów-Zdrój, "Piast" Wykroty, "Granica" Bogatynia, "Lotnik" Jeżów Sudecki, "Łużyce" Lubań i juniorzy "Karkonoszy" Jelenia Góra, prowadzeni przez naszego byłego trenera Jarka Wichowskiego.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, i tak w grupie A znalazł się mirski "Włókniarz", jego imiennik z Leśnej, "Piast" Wykroty oraz "Kwisa" Świeradów-Zdrój. W grupie B zagrały: lubańskie "Łużyce", jeleniogórskie "Karkonosze", "Lotnik" Jeżów Sudecki i "Granica" Bogatynia. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały bezpośrednio do półfinałów, a były to w grupie A: "Włókniarz" Leśna oraz "Kwisa" i w grupie B "Granica", a także "Lotnik". W pierwszym półfinale świeradowska "Kwisa" musiała uznać wyższość lotników z Jeżowa Sudeckiego przegrywając 0:2, natomiast w drugim leśniański "Włókniarz" pewnie pokonał "Granicę" 3:0.

W meczu o trzecie miejsce "Granica" nie dała szans "Kwisie" wygrywając 2:0, a w samym finale "Lotnik" minimalnie pokonał "Włókniarza" 3:2.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1. "Lotnik" Jeżów Sudecki
2. "Włókniarz" Leśna
3. "Granica" Bogatynia
4. "Kwisa" Świeradów-Zdrój
5. "Karkonosze" Jelenia Góra
6. "Piast" Wykroty
7. "3KF-Włókniarz" Mirsk
8. "Łużyce" Lubań
  

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jacek Góraj ("Włókniarz" Leśna)

Król Strzelców: Łukasz Czuba ("Granica" Bogatynia)

Najlepszy Bramkarz: Mateusz Gilewski ("Włókniarz" Leśna)

Ponadto, zgodnie z założeniami turniejowymi najlepsi zawodnicy z każdej drużyny zostali uhonorowani nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Gminę Mirsk:

1. "Lotnik" Jeżów Sudecki - Krzysztof Białkowski
2. "Włókniarz" Leśna - Mateusz Kalka
3. "Granica" Bogatynia - Jakub Zaborek
4. "Kwisa" Świeradów-Zdrój - Michał Trzajna
5. "Karkonosze" Jelenia Góra - Szymon Sołtysiak
6. "Piast" Wykroty - Paweł Urbaniak
7. "3KF-Włókniarz" Mirsk - Adam Tylus
8. "Łużyce" Lubań - Tomasz Czuchryta