IV kolejka ligi okręgowej - kolejny remis.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 04/09/2019 07:48
Bez wygranej pozostają piłkarze mirskiego Włókniarza. Z Hutnikiem Pieńsk zdobyli jeden punkt, a duży udział w jego wywalczeniu ma Kacper Witczak, który dokonywał cudów w bramce gospodarzy. Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcówce pierwszej połowy. Najpierw Dawid Makowski nie upilnował zawodnika gości, który dograł piłkę do Dariusza Kowala, a ten znalazł sposób na umieszczenie piłki w sieci. Dwie minuty później niezdecydowanie pieńskiej defensywy wykorzystał Adam Kowalski kierując futbolówkę głową do bramki. Po zmianie stron goli już nie było, co jak wspomnieliśmy jest zasługą bramkarza Włókniarza...

Rozszerzona zawartość newsa

Piotr Kuban

MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - HUTNIK PIEŃSK  1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 - Kowal (43), 1:1 - Kowalski (45). Żółte kartki: Piejko, Krawiec, Makowski, Fościak, Król, Pogodziński. Sędziowali: Michał Niemirski oraz Kamil Olejarczyk i Lesław Olejarczyk. Widzów: 150.