XXI kolejka klasy A - pewna wygrana z Ręczynem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 17/04/2023 12:33
W 6 meczu rundy wiosennej zespół Włókniarza odniósł 4 zwycięstwo, pokonując 3:1 jako gospodarz walczącego o utrzymanie Lecha Ręczyn. Nasza drużyna od pierwszej do ostatniej minuty przeważała w tym spotkaniu. Przy odrobinie większej skuteczności mogliśmy wygrać wyżej. Pierwszą bramkę dla Włókniarza, tuż przed przerwą zdobył grający trener Adrian Badura, który odważnie wszedł w pole karne, minął dwóch obrońców i będąc sam przed bramkarzem pokonał go pewnym strzałem. Na 2:0 w 60 minucie podwyższył Adam Tylus z kolei w 68 minucie, trzecią bramkę zdobył Piotr Chowański, który zamknął dobre dośrodkowanie Bartosza Morzeckiego. Jest to pierwsza bramka Piotra w barwach Włókniarza. Gości było stać jedynie na honorowe trafienie w 63 minucie...

WŁÓKNIARZ - LECH RĘCZYN  3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Badura (43), 2:0 - Tylus (56), 3:0 - Chowański (65), 3:1 - Dąbrowski (72). Żółta kartka: K. Tracz. Sędziowali: Marcel Pach oraz Ryszard Gołębiowski i Tomasz Kuśmierek. Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ: Gajtkowski - Górny, Pędzich, Kowalski, K. Tracz (46. B. Morzecki) - Bielewski, Badura (60. Chowański), W. Tracz (70. Sz. Morzecki), Tylus - Talarski (67. A. Leśniański), Dąbek.

LECH: Marcinkowski - Tarazewicz, P. Dąbrowski, Golec (75. Skiba), Antosz - Groński, Litwin, Sz. Dąbrowski, Trofimowicz (50. Stachura) - Zienkiewicz, Nowak.