XXXIV kolejka klasy A - pewna wygrana z outsiderem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 16/05/2023 09:57
Włókniarz pokonał na wyjeździe ostatnią drużynę tabeli WKS Pilchowice 6:0. Już pierwszy strzał meczu znalazł drogę do bramki. Autorem trafienia otwierającego wynik pojedynku był Cezary Leśniański, który wykorzystał dośrodkowanie Bielewskiego i strzałem głową posłał piłkę do siatki, Bramkę na 2:0 zdobył Adam Tylus, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Łukaszu Maćkowskim...

Na kolejnego gola czekaliśmy do drugiej połowy spotkania. W 52min bramkarz Pilchowic ostro sfaulował rozpędzonego Tylusa i sędzia bez wahania podyktował karnego. Rzut karny na bramkę zamienił Leśniański. Później oglądaliśmy jeszcze trzy gole i wszystkie były autorstwem tego samego zawodnika - Igora Dąbka, który w 8 minut skompletował hattricka.

WKS PILCHOWICE - WŁÓKNIARZ  0:6 (0:2)

Bramki: 0:1 - C. Leśniański (13), 0:2 - Tylus (30 - rzut karny), 0:3 - C. Leśniański (52 - rzut karny), 0:4 - Dąbek (70), 0:5 - Dąbek (75), 0:6 - Dąbek (78). Sędziowali: Mariusz Czechowski oraz Lesław Olejarczyk i Radomir Kukiel. Widzów: 20.

WKS: Rybakowski - Waleryk, Mazurkiewicz, Szczupakowski, Ławniczek - Kasiński (75. Radek), Krystecki (70. Zduński), Skorupski, Matubowski - Michalczewski, Rubin (58. Batko).

WŁÓKNIARZ: Gajtkowski - Górny, Pędzich, Chowański, K. Tracz - Bielewski, C. Leśniański, W. Tracz, Tylus (65. Werle) - Maćkowski (61. A. Leśniański), Dąbek.