XXX kolejka klasy A - hattrick Prezesa na koniec sezonu.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 13/07/2023 10:21
Wysoką wygraną z Granicą Miłoszów zakończyliśmy rozgrywki sezonu 22-23. Od początku meczu to gracze Włókniarza przejęli inicjatywę i próbowali przebić się pod bramkę rywali. Wynik meczu otworzył w 14 min. Adrian Talarski, który wykorzystał świetne podanie Wiktora Tracza. Na 2-0 podwyższył Łukasz Maćkowski wykorzystując podanie Leśniańskiego. W 34 min. było już 3-0 Arsenij Firko dograł piłkę w pole karne tam przytomnie przepuścił ją Cezary Leśniański a nabiegający Talarski dopełnił formalności. W drugiej połowie zrezygnowanych gości dobił grający prezes Włókniarza Łukasz Maćkowski, który w 54 i 57 minucie pokonał bramkarza Granicy. Warto dodać, że trener Adrian Badura wystawił w od pierwszej minuty 6 młodzieżowców. Włókniarz zakończył rozgrywki A-klasy na 4 miejscu gromadząc na swoim koncie 64 punkty...

Wysoką wygraną z Granicą Miłoszów zakończyliśmy rozgrywki sezonu 22-23. Od początku meczu to gracze Włókniarza przejęli inicjatywę i próbowali przebić się pod bramkę rywali. Wynik meczu otworzył w 14 min. Adrian Talarski, który wykorzystał świetne podanie Wiktora Tracza. Na 2-0 podwyższył Łukasz Maćkowski wykorzystując podanie Leśniańskiego. W 36 min. było już 3-0 Arsenij Firko dograł piłkę w pole karne tam przytomnie przepuścił ją Cezary Leśniański a nabiegający Talarski dopełnił formalności. W drugiej połowie zrezygnowanych gości dobił grający prezes Włókniarza Łukasz Maćkowski, który w 54 i 57 minucie pokonał bramkarza Granicy. Warto dodać, że trener Adrian Badura wystawił w od pierwszej minuty 6 młodzieżowców. Włókniarz zakończył rozgrywki A-klasy na 4 miejscu gromadząc na swoim koncie 64 punkty.

WŁÓKNIARZ - GRANICA MIŁOSZÓW  5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 - Talarski (14), 2:0 - Maćkowski (25), 3:0 - Talarski (36), 4:0 - Maćkowski (54), 5:0 - Maćkowski (57). Żółte kartki: Tylus i B. Farganus, Szurakowski. Sędziowali: Kamil Olejarczyk oraz Radomir Kukiel i Dariusz Czechowski. Widzów: 200.