I kolejka klasy A - falstart.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 09/08/2023 08:06
Niestety od porażki sezon 2023/2024 rozpoczął Włókniarz Mirsk. Decydujące okazały się pierwsze 10 minut drugiej połowy, w których gracze Lzs Kościelnik wykorzystali nasze błędy i zdobyli 2 bramki. Uczciwie trzeba przyznać, że była to zasłużona wygrana naszych rywali. Warto dodać, że w wczorajszym meczu w naszych barwach wystąpili "nowi - starzy" dobrze znani w Mirsku zawodnicy, którzy przed sezonem wzmocnili naszą drużynę: Adam Swarzyński, Jakub Dasiak, Adrian Tomczak, Paweł Juźwik i Mariusz Chlabicz, wszyscy są wychowankami Włókniarza...

WŁÓKNIARZ - LZS KOŚCIELNIK  0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 - Kurek (50), 0:2 - Wojtusik (57). Żółte kartki: Górny oraz Pietrykowski. Sędziowali: Janusz Staniewski oraz Wacław Bocheński i Sławomir Rak. Widzów: 250.

WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Górny, Pędzich, Dasiak (60. Chowański), K. Tracz - Tomczak, W. Tracz (46. B. Morzecki), Juźwik (75. Badura), Tylus (60. Bielewski) - Talarski, Dąbek (60. Chlabicz).

LZS: Opolski - P. Kwiatkowski, Romańczuk (68. Czułowski), Pietrykowski (45. Kołodziej), Waniowski (46. Kalwasiński) - G. Kwiatkowski, Ptaszkowski, Czułowski, Wojtusik (87. Pasiak) - Kurek (90. Rezgui), Twardowski (82. Zawada).