X kolejka klasy okręgowej - pewna wygrana ze Spartą.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 26/09/2009 18:19
Mecz bez większej historii. Włókniarz miał to spotkanie wygrać i wygrał, choć można to było zrobić strzelając o wiele więcej bramek bo okazji było bez liku. W pierwszej połowie najlepszą sytuację miał Morzecki ale stojąc pięć metrów przed bramką strzelił prosto w Walskiego. W 31 minucie po wrzutce w pole karne Leśniańskiego Mitera tak nieszczęśliwie interweniował, że zaskoczył własnego bramkarza.

Druga cześć gry była zdecydowanie lepsza i przede wszystkim bardziej "bramkowa". W 52 minucie Gajewski miękko przerzucił piłkę na defensywą Sparty do Morzeckiego, który nie zwykł marnować takich podań i po ograniu golkipera skierował piłkę do siatki. Na 3:0 podwyższył wprowadzony kilka minut wcześniej Dubiel, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości po podaniu Morzeckiego. Goście strzelili swoją jedyną bramkę po rzucie karnym podyktowanym po wątpliwym faulu Rosiaka na Wichowskim.

WŁÓKNIARZ - SPARTA 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Mitera (31) (bramka samobójcza), 2:0 - B. Morzecki (52), 3:0 - Dubiel (66), 3:1 - Wichowski (75) (rzut karny). Żółta kartka: B. Morzecki. Sędziował: Zbigniew Mateuszów. Widzów: 250.

Włókniarz: Rosiak - P. Grygiel (73. Kreis), Ł. Niemienionek, Leśniański, Dołęga - Faściszewski (81. Supel), Gajewski (60. Krawczyk II), Kowalski, Krawczyk I (58. Dubiel) - B. Morzecki, Majer.

Sparta: Walski -  Zdunek, Mitera, Woch, Żak - Kędzierski, Walęga, R. Kumoś (73. Wilk), P. Kumoś (73. Skrok)   - Wichowski, Jankowski.