Trampkarze i młodzicy - porażka i zwycięstwo.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 14/09/2008 20:05
13 września swoje mecze rozegrały drużyny młodzieżowe mirskiego Włókniarza. Dla młodzików 13 okazała się pechowa i młodzicy mimo dobrej gry przegrali swój mecz 0:2. W lepszym humorze po swoim meczu byli trampkarze. Mimo iż początek drugiej połowy nie był dla nich dobry. Trampkarze zaraz po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, stracili bramkę na 0:1. Na Włókniarzy podziałało to motywująco. Koncert gry w drugiej połowie, Włókniarz strzelił 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Bramki dla mirszczan zdobywali Stanisław Piskozub - 2, po jednym trafieniu dołożyli Dawid Grygiel i Kuba Szatanik. W najbliższą środę czeka ich mecz we Lwówku Śląskim, z tamtejszymi Czarnymi. Miejmy nadzieje, że Włókniarz przywiezie ze Lwówka komplet punktów.