Juniorzy - V kolejka.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 16/09/2008 18:57
Dziś, we wtorek 16 września odbył się mecz V kolejki klasy terenowej juniorów pomiędzy Włókniarzem Mirsk I a Mitexem Podgórzyn. W składzie mirskiej drużyny wystąpili: Szymon Jaworski - Eryk Stolarz, Patryk Skórka, Piotr Grygiel, Michał Podgórny - Jakub Niemienionek, Adam Zieliński, Adrian Talarski, Bartłomiej Faściszewski - Wojciech Fereńczuk, Łukasz Zaliwski. W drużynie przeciwników wystąpiło tylko ośmiu graczy. Mecz zaczął się po naszej myśli bo już w pierwszych minutach bramkę zdobył Łukasz Zaliwski (1:0). Potem kolejno bramki strzelali - Wojciech Fereńczuk (2:0), Bartłomiej Faściszewski (3:0), ponownie Wojciech Fereńczuk (4:0) i Bartłomiej Faściszewski (5:0) oraz Adam Zieliński (6:0). Mecz skończył się po już po pierwszych 45 minutach z powodu kontuzji dwóch graczy rywali, których na placu zostało tylko sześciu i zgodnie z przepisami spotkanie nie mogło być kontynuowane.
Mecz Włókniarza II zakończy się prawdopodobnie walkowerem dla gospodarzy, ponieważ zespół gości - Czarni Strzyżowiec Siedlęcin, nie dojechał do Mirska.