III sparing Włókniarza - remis w Pieńsku.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 27/07/2010 22:56
Trzecie spotkanie sparingowe Włókniarz rozegrał na wyjeździe w Pieńsku z A-klasowym Hutnikiem. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1 kiedy jeden z zawodników gospodarzy wykorzystał błąd Tomka Chęcińskiego, następnie ograł "Kazka" Niemienionka i bez problemów wyprowadził Hutnika na prowadzenie. Po przerwie miejscowi powiększyli przewagę po golu zdobytym z rzutu karnego po faulu Łukasza Krawczyka. Włókniarz ostatecznie jednak dogonił gospodarzy po dwóch bramkach Krystiana Majera, najpierw po indywidualnej akcji, a następnie po strzale z rzutu wolnego.

Nasza drużyna wystąpiła w znacznie okrojonym składzie, z różnych względów nie zagrali Bartek i Szymon Morzeccy, Arek Dołęga, Adam Kowalski i Wiesiek Sapiński. Następny sparing już w czwartek, 29 lipca, tym razem u siebie zagramy o 18.00 z Woskarem Szklarska Poręba.

HUTNIK - WŁÓKNIARZ 2:2 (1:0)