II kolejka klasy okręgowej - straty z Kowar odrobione.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 21/08/2010 22:02
Po ubiegłotygodniowej porażce w Kowarach Włókniarz w II kolejce spotkał się na swoim obiekcie w Woskarem Szklarska Poręba. Obie drużyny spotkały się kilka tygodni wcześniej w meczu sparingowym w Mirsku gdzie zdecydowanie lepszy był Woskar. Tym razem goście nie mieli wiele do powiedzenia i ponieśli wysoką porażkę. W pierwszej połowie przewaga należała do gospodarzy, a jej udokumentowniem była bramka zdobyta z rzutu karnego przez Bartka Morzeckiego. Karnego wywalczył Majer, który w polu karnym był podcinany przez jednego z obrońców Woskaru. Kilka minut później było już 2:0, po szybkiej wymianie podań piłkę do bramki skierował Majer. Przyjezdnych dobił bramką do szatni Morzecki, który dostał dokładne podanie od Ciepieli i pomimo asysty dwóch defensorów bez większych problemów strzelił po długim rogu.

Po przerwie Włókniarz mając korzystny wynik już nie nacierał na bramkę Woskaru z takim impetem jak w pierwszej części gry. Goście od czasu do czasu próbowali konstruować akcje ale nie stanowili większego zagrożenia dla Ciepieli, który w samej końcówce meczu doznał groźniej kontuzji, kiedy w niegroźnej sytuacji tak nieszcześliwie spadł na ziemię, że doznał skręcania stawu skokowego.

WŁÓKNIARZ - WOSKAR 3:0 (3:0)

Bramki:
1:0 - B. Morzecki (25 - rzut karny), 2:0 - Majer (31), 3:0 - B. Morzecki (45). Żółte kartki: P. Grygiel, Sidorski oraz Misiura, Masłowski, Micek, Khodzamkulov, Turczyk. Sędziował: Piotr Bajer. Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ: Ciepiela (90. Jaworski) - W. Jasiński (82. Skórka), Kowalski, Kreis, P. Grygiel (74. Krawczyk) - Sz. Morzecki (72. Dubiel), Gajewski, Badura, Sidorski - B. Morzecki, Majer.

WOSKAR: Niemiec - Turczyk, Masłowski (46. Hornicki), Hutnik, Misiura - Myjak, Micek, Górgul (83. Szalej), Khodzamkulov - Kandyba, P. Stefanowicz (46. Gawlik).