II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 08/09/2010 17:23
Prawdziwym horrorem był dla Włókniarza mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. Rywal co prawda był znacznie niżej notowany ale pomimo to zdołal napsuć sporo krwi mirskiej jedenastce. Prowadziliśmy 1:0 po bramce Adama Kowalskiego z rzutu wolnego i ogólnie w pierwszej części gry mieliśmy dosyć wyraźną przewagę. Przed przerwą rywale zdołali niespodziewanie wyrównać i po pierwszych 45 minutach był remis. Po wznowieniu gry mocno swoją obecność na boisku zaakcentował Krystian Majer, który kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry ponownie wyprowadził Włókniarza na prowadzenie. Gospodarze ambitnie dążyli do zmiany wyniku i udało im się to. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2 i aby wyłonić zwyciężcę potrzebna była seria rzutów karnych. W niej okazaliśmy się lepsi, wygrywając 3:2, a zwycięską jedenastkę strzelił Romek Sidorski.

GRANICA MIŁOSZÓW - WŁÓKNIARZ 2:2 (1:1), k. 2:3

Bramki: 0:1 - Kowalski (18), 1:2 - Majer (47). Żółte kartki: Ł. Niemienionek, Kowalski, Gajewski.

WŁÓKNIARZ: Fościak - Dołęga, Ł. Niemienionek, Kowalski, P. Grygiel - Supel (70. Sidorski), W. Jasiński (46. Sz. Morzecki), Gajewski, Krawczyk - Dubiel (46. Majer), Sapiński (46. Faściszewski).