Juniorzy - X kolejka - Włókniarz I.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 19/10/2008 19:26
W sobotę drużyna Włókniarz Mirsk I rozegrała kolejne spotkanie w lidze terenowej. Tym razem młodzi włókniarze udali się do Pobiednej na mecz z miejscową Fatmą. Mecz dobrze zaczęli goście, jednak strzał Piotrka Juźwika trafił w poprzeczkę. Jednak chwilę później było już 1:0 dla mirszczan. Po ładnym podanie Adama Zielińskiego, Piotrek Juźwik strzałem z lewej nogi wyprowadził włókniarzy na prowadzenie. W odpowiedzi gracze Fatmy oddali groźny strzał, jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Zemściło się to po kilku minutach. Damian Nowak otrzymał dobre podanie od Adama Zielińskiego i tak zwanym " lobem " pokonał bramkarz gospodarzy.

Do przerwy jeszcze dwukrotnie Nowak umieszczał piłkę w siatce i po pierwszej połowie było 4:0 dla Włókniarza. W drugich 45 minutach grę nadal kontrolowali gracze z Mirska i dołożyli jeszcze dwie bramki po strzałach Piotrka Juźwika i Michała Podgórnego. Mecz zakończył się wynikiem 6:0.

FATMA – WŁÓKNIARZ I 0:6 (0:4)

Bramki: 0:1 - Juźwik, 0:2 - Nowak, 0:3 - Nowak, 1:3 - Nowak, 0:5 - Juźwik, 0:6 - Podgórny.

WŁÓKNIARZ: Jaworski - Grygiel (C), Stolarz, Rowiński, Skórka - Talarski, Zieliński, Niemienionek Jakub (46. Niemczyk), Juźwik Paweł - Juźwik Piotr, Nowak (46. Podgórny).