II kolejka IV ligi dolnosląskiej - Włókniarz na tarczy w Żarowie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 26/08/2014 17:09
Pierwsza połowa nie była wielkim widowiskiem. Gospodarze mieli inicjatywę, ale niewiele z tego wynikało. Włókniarz z kolei starał się grać z kontry. Po jednej z takich akcji w 18. minucie Wichowski dograł piłkę na głowę Beckera i zrobiło się 0:1. Tuż przed przerwą solową akcją popisał się Uszczyk, wstrzelił piłkę w pole karne, a tą do własnej bramki wpakował Łukasz Niemienionek. Kiedy w 58. min za dwie żółte kartki boisko opuścił Grygiel wydawało się, że Zjednoczeni mają wygraną w kieszeni. Gospodarze mieli przygniatającą przewagę, ale niespodziewanie 10 minut przed końcem to goście ponownie wyszli na prowadzenie...

Rozszerzona zawartość newsa
Pierwsza połowa nie była wielkim widowiskiem. Gospodarze mieli inicjatywę, ale niewiele z tego wynikało. Włókniarz z kolei starał się grać z kontry. Po jednej z takich akcji w 18. minucie Wichowski dograł piłkę na głowę Beckera i zrobiło się 0:1. Tuż przed przerwą solową akcją popisał się Uszczyk, wstrzelił piłkę w pole karne, a tą do własnej bramki wpakował Łukasz Niemienionek. Kiedy w 58. min za dwie żółte kartki boisko opuścił Grygiel wydawało się, że Zjednoczeni mają wygraną w kieszeni. Gospodarze mieli przygniatającą przewagę, ale niespodziewanie 10 minut przed końcem to goście ponownie wyszli na prowadzenie. Gola głową strzelił Wichowski, a asystę zaliczył Szymon Morzecki. To nie był koniec emocji. A to wszystko za sprawą samych gości. Tuż przed końcem Opolski chwycił piłkę po dośrodkowaniu, opadł na ziemię i po chwili bezmyślnie wyprostowaną nogą kopnął rywala. Za to zagranie otrzymał czerwoną kartkę, a po chwili rzut karny wykorzystał Kloc. Ten sam piłkarz dobił zrezygnowanych mirszczan w doliczonym czasie gry.

ZJEDNOCZENI ŻARÓW - WŁÓKNIARZ MIRSK  3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 - Becker (18), 1:1 - Ł. Niemienionek (45 - samobójcza), 1:2 - Wichowski (80), 2:2 - Kloc (89 - rzut karny), 3:2 - Kloc (90). Czerwone kartki: Grygiel (58 - za dwie żółte), Opolski (88 - za faul). Żółte kartki: Czoch oraz Wichowski, P. Grygiel. Sędziowali: Paweł Kucharczyk oraz Jakub Zalewski i Rafał Serwa. Widzów: 400.

ZJEDNOCZENI: Hruszowiec - Marszałek, Drąg, Koluśniewski, Chłopek - Kołodziej, Czoch, Uszczyk, Darowski (60. Ciupiński) - Kloc, Felich (80. Wawrzyniak).