IX kolejka IV ligi dolnośląskiej - kolejna przegrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 05/10/2014 17:40
Wynik nie oddaje wszystkiego co działo się na boisku. Włókniarz grał ambitnie i mógł pierwszy pokusić się o gola. Dobrej szansy nie wykorzystał jednak Kozołubski. W odpowiedzi wynik otworzył Kiełcz, a tuż przed przerwą rezultat podwyższył Liberek. – Po przerwie zaryzykowaliśmy. Nie mieliśmy nic do stracenia. Przycisnęliśmy, ale niestety zamiast odrobienia strat popełniliśmy kilka błędów w obronie i straciliśmy kolejne gole – skomentował Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Wygraną LKS przypieczętowali Niełacny oraz Liberek...

Rozszerzona zawartość newsa

LKS STARY ŚLESZÓW – WŁÓKNIARZ MIRSK  4:0 (2:0)

Bramki:
1:0 - Kiełcz (23), 2:0 - Liberek (45), 3:0 - Niełacny (75), 4:0 - Liberek (90). Żółte kartki: I. Janiuk oraz P. Grygiel, J. Jasiński. Sędziował: Radosław Bielak. Widzów: 150.

LKS: Sz. Janiuk – Wójcicki (87. Godzwon), Iwan, Dudziak, Robak (78. Chmiel) - Siwik (65. Niełacny), Siwiński, Dewerenda, Liberek - I. Janiuk, Kiełcz (75. Banach).

WŁÓKNIARZ: Matuszak – P. Grygiel (75. J. Niemienionek), Kowalski, P. Niemienionek, Juźwik - Sz. Morzecki, Woźniczka, B. Morzecki (46. J. Jasiński), Becker (60. D. Grygiel) - Wichowski, Kozołubski (65. Ł. Niemienionek).