XXVII kolejka IV ligi dolno¶l±skiej - cenna wygrana w Z±bkowicach.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/06/2015 13:14
Włókniarz spodziewał się w Z±bkowicach ¦l±skich trudnej przeprawy. - Intuicyjnie cofnęli¶my się i czekali¶my na to co zaproponuje przeciwnik. Mieli¶my swój pomysł na grę i starali¶my się go realizować - przyznał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Go¶cie nie ograniczali się tylko do defensywy. Gdy nadarzała się szansa próbowali atakować. W najlepszej sytuacji piłka po strzale Jacka Jasińskiego trafiła w słupek. Kluczowa dla losów meczu była sytuacja z 32 minuty Wówczas piłkę z własnego pola karnego w kierunku napastników wybił Norbert Matuszak. Piłka po zagraniu bramkarza Włókniarza z wiatrem poleciała na drug± stronę, następnie odbiła się od murawy i nad wysuniętym golkiperem gospodarzy wpadła do bramki...

Rozszerzona zawarto¶ć newsa
Włókniarz spodziewał się w Z±bkowicach ¦l±skich trudnej przeprawy. - Intuicyjnie cofnęli¶my się i czekali¶my na to co zaproponuje przeciwnik. Mieli¶my swój pomysł na grę i starali¶my się go realizować - przyznał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Go¶cie nie ograniczali się tylko do defensywy. Gdy nadarzała się szansa próbowali atakować. W najlepszej sytuacji piłka po strzale Jacka Jasińskiego trafiła w słupek. Kluczowa dla losów meczu była sytuacja z 32 minuty Wówczas piłkę z własnego pola karnego w kierunku napastników wybił Norbert Matuszak. Piłka po zagraniu bramkarza Włókniarza z wiatrem poleciała na drug± stronę, następnie odbiła się od murawy i nad wysuniętym golkiperem gospodarzy wpadła do bramki. - Scena rodem z Hollywood - ocenił Łukasz Czekaj, wiceprezes Orła. Z±bkowiczanie starali się odmienić losy meczu po przerwie. Swoje szanse miał Gerlach oraz Postawa. Piłkarzom Orła nie udało się jednak pokonać bohatera drużyny z Mirska.

ORZEŁ ZˇBKOWICE ¦LˇSKIE - WŁÓKNIARZ  0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 - Matuszak (32). Żółte kartki: Skubisz oraz Becker, WoĽniczka. Sędziowali: Artur Załęczny oraz Damian Czukiewski i Paweł Krynicki. Widzów: 200.

ORZEŁ: Pierzga - Kobrzak, Postawa, Górski, Majewski (70. Mikulski) - Tokaruk, Skubisz (89. Sobczyk), Kuriata, Olejarnik (46. Gerlach) - Wiszowaty, Szydziak (70. Fudali).

WŁÓKNIARZ: Matuszak - Dołęga, Kowalski, Dasiak
, JuĽwik - Becker, WoĽniczka (90. P. Grygiel), J. Niemienionek, Badura - Wichowski (80. D. Grygiel), J. Jasiński (70. Khodzhamkulov).