STRONA GŁÓWNA
25/02/2018 14:33   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2017/2018
- Strzelcy 2017/2018
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2017/2018
1.
Jarosław
Wichowski
10 bramek
2.
Damian
Górgul
8
bramek
3.
Łukasz
Żukowski
3
bramki
4.
Paweł
Juźwik
2
bramki
5.
Jakub
Dasiak
1
bramka
Paweł
Niemienionek
1
bramka
Jakub
Niemienionek
1
bramka
Igor
Dąbek
1
bramka
Bartosz
Morzecki
1
bramka
Terminarz i wyniki juniorzy starsi


Terminarz rozgrywek drużyny juniorów starszych w sezonie 2017/2018


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 09.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 1 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

GRANICA BOGATYNIA 7 - 1 GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI

NYSA ZGORZELEC 2 - 5 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

CHROBRY NOWOGRODZIEC 3 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY - pauza



Kolejka 2: 16.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 1 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 9 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 4 - 8 OLIMPIA KOWARY

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 1 GRANICA BOGATYNIA

NYSA ZGORZELEC - pauza



Kolejka 3: 23.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

GRANICA BOGATYNIA 3 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KOWARY 1- 5 ŁUŻYCE LUBAŃ

NYSA ZGORZELEC 3 - 0 vo GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

CHROBRY NOWOGRODZIEC - pauza



Kolejka 4: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 5 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 6 - 8 CHROBRY NOWOGRODZIEC

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 3 NYSA ZGORZELEC

GRANICA BOGATYNIA 1 - 0 OLIMPIA KOWARY

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - pauza



Kolejka 5: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

OLIMPIA KOWARY 1 - 5 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

NYSA ZGORZELEC 1 - 0 GRANICA BOGATYNIA

CHROBRY NOWOGRODZIEC 3 - 7 ŁUŻYCE LUBAŃ

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 7 - 0 GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - pauza



Kolejka 6: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 0 - 4 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

ŁUŻYCE LUBAŃ 0 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

GRANICA BOGATYNIA 4 - 2 CHROBRY NOWOGRODZIEC

OLIMPIA KOWARY 2 - 4 NYSA ZGORZELEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - pauza



Kolejka 7: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

NYSA ZGORZELEC 2 - 3 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

CHROBRY NOWOGRODZIEC 6 - 2 OLIMPIA KOWARY

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 1 GRANICA BOGATYNIA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI - pauza



Kolejka 8: 28.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 6 - 2 GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI

GRANICA BOGATYNIA 1 - 6 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

OLIMPIA KOWARY 2 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

NYSA ZGORZELEC 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

ŁUŻYCE LUBAŃ - pauza



Kolejka 9: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 5 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 NYSA ZGORZELEC

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 1 OLIMPIA KOWARY

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 1 - 5 ŁUŻYCE LUBAŃ

GRANICA BOGATYNIA - pauza



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Sparingi Włókniarza
1.
14.01.2018
VI
IZERY CUP
2.
27.01.2018
Łużyce
Lubań
3.
04.02.2017
FSV
Oderwitz 02
4.
10.02.2018
Orzeł
Mysłakowice
5.
24.02.2018
Piast
Zawidów
6.
03.03.2018
BKS
Bolesławiec
7.
10.03.2018
Lotnik
Jeżów Sudecki
Ostatnia kolejka
XV kolejka -
18/19.11.2017

Sudety Giebułtów
1 - 1
MKS PH Sawczak-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVI kolejka -
17/18.03.2018

Górnik Złotoryja
-
MKS PH Sawczak-Włókniarz Mirsk
Puchar Polski
I runda Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
11.08.2017

Stella Lubomierz
6 - 0
MKS PH Sawczak-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Apis
15
36
2.
AKS
14
32
3.
Stal
15
29
4.
Orkan
15
29
5.
Olimpia K.
15
28
6.
Karkonosze
15
27
7.
PH Sawczak-Włókniarz
15
25
8.
Chrobry II
15
25
9.
Sparta
15
19
10.
Orla
15
18
11.
Odra-Total
14
18
12.
Sudety
15
15
13.
Nysa
15
13
14.
Górnik B.-G.
15
11
15.
Górnik Z.
15
6
16.
Olimpia K.G.
15
5
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "PH Sawczak-Włókniarz" Mirsk