STRONA GŁÓWNA
21/04/2024 23:54   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Michał
Rojek

1 bramka
Terminarz i wyniki trampkarze


Terminarz rozgrywek drużyny trampkarzy w sezonie 2017/2018


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 26.08.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

LTS LEŚNA 4 - 2 CHROBRY NOWOGRODZIEC

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 0 - 2 NYSA ZGORZELEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 2 OLIMPIA KOWARY

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 12 GRANICA BOGATYNIA

KKS JELENIA GÓRA 3 - 6 ŁUŻYCE LUBAŃ

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 3 - 3 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 1 SGKS GROMADKA



Kolejka 2: 30.08.2017 - /środa/ - godz. 12.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 7 SGKS GROMADKA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 0 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 4 - 0 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

GRANICA BOGATYNIA 5 - 3 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 7 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

NYSA ZGORZELEC 7 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

LTS LEŚNA 3 - 2 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC



Kolejka 3: 02.09.2017 - /piątek/ - godz. 12.15

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 6 - 0 LTS LEŚNA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 5 NYSA ZGORZELEC

KKS JELENIA GÓRA 2 - 5 OLIMPIA KOWARY

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 6 - 3 GRANICA BOGATYNIA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 6 ŁUŻYCE LUBAŃ

SGKS GROMADKA 4 - 4 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI



Kolejka 4: 06.09.2017 - /środa/ - godz. 17.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 8 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 6 - 1 SGKS GROMADKA

GRANICA BOGATYNIA 8 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KOWARY 1 - 2 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

NYSA ZGORZELEC 8 - 2 KKS JELENIA GÓRA

LTS LEŚNA 5 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 0 - 12 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Kolejka 5: 09.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 6 - 2 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

KKS JELENIA GÓRA 4 - 3 LTS LEŚNA

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 7 - 0 NYSA ZGORZELEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1 - 3 OLIMPIA KOWARY

SGKS GROMADKA 0 - 7 GRANICA BOGATYNIA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ



Kolejka 6: 16.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 1 - 9 ŁUŻYCE LUBAŃ

GRANICA BOGATYNIA 1 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KOWARY 4 - 3 SGKS GROMADKA

NYSA ZGORZELEC 0 - 0 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

LTS LEŚNA 2 - 7 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2 - 9 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 23.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 3 - 4 CHROBRY NOWOGRODZIEC

KKS JELENIA GÓRA 3 - 5 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 6 - 0 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 0 LTS LEŚNA

SGKS GROMADKA 3 - 2 NYSA ZGORZELEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 1 - 1 OLIMPIA KOWARY

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 1 GRANICA BOGATYNIA



Kolejka 8: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 12 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KOWARY 2 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

NYSA ZGORZELEC 1 - 9 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

LTS LEŚNA 2 - 0 SGKS GROMADKA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 0 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 2 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 5 KKS JELENIA GÓRA



Kolejka 9: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

KKS JELENIA GÓRA 10 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 6 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

SGKS GROMADKA 4 - 0 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 8 - 1 LTS LEŚNA

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 3 NYSA ZGORZELEC

GRANICA BOGATYNIA 4 - 4 OLIMPIA KOWARY



Kolejka 10: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 3 - 5 OLIMPIA KOWARY

NYSA ZGORZELEC 3 - 6 GRANICA BOGATYNIA

LTS LEŚNA 0 - 1 ŁUŻYCE LUBAŃ

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2 - 1 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 0 SGKS GROMADKA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 4 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

KKS JELENIA GÓRA 8 - 3 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA



Kolejka 11: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 3 KKS JELENIA GÓRA

SGKS GROMADKA 7 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 5 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 11 - 0 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

GRANICA BOGATYNIA 10 - 2 LTS LEŚNA

OLIMPIA KOWARY 8 - 3 NYSA ZGORZELEC



Kolejka 12: 28.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

CHROBRY NOWOGRODZIEC 2 - 1 NYSA ZGORZELEC

LTS LEŚNA 2 - 6 OLIMPIA KOWARY

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 0 - 11 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 1 - 4 ŁUŻYCE LUBAŃ

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 16 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

KKS JELENIA GÓRA 7 - 0 SGKS GROMADKA

AP CHOJNIK JELENIA GÓRA 2 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI



Kolejka 13: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 12.15

> CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

SGKS GROMADKA 1 - 4 AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 1 - 3 KKS JELENIA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 8 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

GRANICA BOGATYNIA 9 - 3 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 4 - 0 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

NYSA ZGORZELEC 4 - 4 LTS LEŚNA



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVIII kolejka -
06/07.04.2024

Stella Lubomierz
1 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XIX kolejka -
13/14.04.2024

MKS Włókniarz Mirsk
3 - 0 vo.
WKS Pilchowice
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
16
40
2.
Kwisa
16
36
3.
LZS
16
35
4.
Włókniarz
16
35
5.
Piast
16
31
6.
Stella
16
31
7.
Fatma
16
26
8.
Cosmos
16
25
9.
Korona
16
20
10.
Piast Cz.W.
16
19
11.
Błękitni
16
18
12.
Jaśnica
16
17
13.
Orzeł
16
13
14.
Chmielanka
16
10
15.
Granica
16
7
16.
WKS
16
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk