STRONA GŁÓWNA
06/03/2021 02:01   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - LIGA O
- Skład
- Transfery 2020/2021
- Strzelcy 2020/2021
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2020/2021
1.
Igor
Dąbek

10 bramek
2.
Paweł
Juźwik

6 bramek
3.
Roman
Sidorski

5 bramek
4.
Szymon
Żarkowski

4 bramki
Patryk
Czyrko

4 bramki
6.
Jakub
Dasiak

1 bramka
Seweryn
Staszak

1 bramka
Adam
Tylus

1 bramka
Bartosz
Morzecki

1 bramka
Cezary
Leśniański

1 bramka
Terminarz i wyniki seniorzy


Terminarz rozgrywek drużyny seniorów w sezonie 2020/2021
- liga okręgowa -


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 08-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 1 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 3 - 3 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 1 POGOŃ ŚWIERZAWA

WŁÓKNIARZ MIRSK 4 - 1 LECHIA PIECHOWICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 0 OLIMPIA KOWARY

ISKRA ŁAGÓW 5 - 3 PIAST WYKROTY

HUTNIK PIEŃSK 0 - 2 NYSA ZGORZELEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 VICTORIA RUSZÓW



Kolejka 2: 15-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 2 VICTORIA RUSZÓW

NYSA ZGORZELEC 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

PIAST WYKROTY 1 - 6 HUTNIK PIEŃSK

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0 - 8 ISKRA ŁAGÓW

LECHIA PIECHOWICE 0 - 4 OLIMPIA KOWARY

POGOŃ ŚWIERZAWA 4 - 1 WŁÓKNIARZ MIRSK

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 0 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 0 - 1 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW



Kolejka 3: 22-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 1 ŁUŻYCE LUBAŃ

BKS BOLESŁAWIEC 5 - 0 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

WŁÓKNIARZ MIRSK 5 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 2 - 2 POGOŃ ŚWIERZAWA

ISKRA ŁAGÓW 6 - 1 LECHIA PIECHOWICE

HUTNIK PIEŃSK 9 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 4 - 3 PIAST WYKROTY

VICTORIA RUSZÓW 2 - 1 NYSA ZGORZELEC



Kolejka 4: 29-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 0 NYSA ZGORZELEC

PIAST WYKROTY 8 - 1 VICTORIA RUSZÓW

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 6 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

LECHIA PIECHOWICE 0 - 7 HUTNIK PIEŃSK

POGOŃ ŚWIERZAWA 4 - 1 ISKRA ŁAGÓW

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 2 OLIMPIA KOWARY

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 2 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2 - 4 BKS BOLESŁAWIEC



Kolejka 5: 05-09-2020 /sobota/ - godz. 17.00

BKS BOLESŁAWIEC 3- 1 ŁUŻYCE LUBAŃ

WŁÓKNIARZ MIRSK 3 - 0 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

ISKRA ŁAGÓW 3 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

HUTNIK PIEŃSK 0 - 4 POGOŃ ŚWIERZAWA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 4 - 1 LECHIA PIECHOWICE

VICTORIA RUSZÓW 13 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

NYSA ZGORZELEC 3 - 1 PIAST WYKROTY



Kolejka 6: 12-09-2020 /sobota/ - godz. 16.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 0 - 3 PIAST WYKROTY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 5 NYSA ZGORZELEC

LECHIA PIECHOWICE 0 - 5 VICTORIA RUSZÓW

POGOŃ ŚWIERZAWA 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 4 HUTNIK PIEŃSK

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 4 - 5 ISKRA ŁAGÓW

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

BKS BOLESŁAWIEC 6 - 0 WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 19-09-2020 /sobota/ - godz. 17.00

WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

OLIMPIA KOWARY 1 - 0 BKS BOLESŁAWIEC

ISKRA ŁAGÓW 1 - 1 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

HUTNIK PIEŃSK 2 - 2 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

VICTORIA RUSZÓW 2 - 5 POGOŃ ŚWIERZAWA

NYSA ZGORZELEC 8 - 1 LECHIA PIECHOWICE

PIAST WYKROTY 13 - 0 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA



Kolejka 8: 26-09-2020 /sobota/ - godz. 16.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 3 - 0 vo. GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LECHIA PIECHOWICE 2 - 11 PIAST WYKROTY

POGOŃ ŚWIERZAWA 2 - 1 NYSA ZGORZELEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 3 VICTORIA RUSZÓW

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 3 - 4 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 4 - 2 HUTNIK PIEŃSK

BKS BOLESŁAWIEC 1 - 3 ISKRA ŁAGÓW

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 5 OLIMPIA KOWARY



Kolejka 9: 03-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

OLIMPIA KOWARY 1 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

ISKRA ŁAGÓW 6 - 2 WŁÓKNIARZ MIRSK

HUTNIK PIEŃSK 0 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

VICTORIA RUSZÓW 5 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

NYSA ZGORZELEC 2 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

PIAST WYKROTY 0 - 1 POGOŃ ŚWIERZAWA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 6 - 0 LECHIA PIECHOWICE



Kolejka 10: 10-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 7 - 0 LECHIA PIECHOWICE

POGOŃ ŚWIERZAWA 12 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 0 - 6 PIAST WYKROTY

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 3 - 1 NYSA ZGORZELEC

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 1 VICTORIA RUSZÓW

BKS BOLESŁAWIEC 2 - 0 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

WŁÓKNIARZ MIRSK 3 - 0 HUTNIK PIEŃSK

OLIMPIA KOWARY 1 - 2 ISKRA ŁAGÓW



Kolejka 11: 17-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ISKRA ŁAGÓW 2 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

HUTNIK PIEŃSK 3 - 2 OLIMPIA KOWARY

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

VICTORIA RUSZÓW 0 - 6 BKS BOLESŁAWIEC

NYSA ZGORZELEC 2 - 2 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

PIAST WYKROTY 1 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 4 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

LECHIA PIECHOWICE 0 - 3 POGOŃ ŚWIERZAWA



Kolejka 12: 24-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 0 POGOŃ ŚWIERZAWA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 0 LECHIA PIECHOWICE

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 5 - 0 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 6 PIAST WYKROTY

BKS BOLESŁAWIEC 5 - 0 NYSA ZGORZELEC

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 0 VICTORIA RUSZÓW

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

ISKRA ŁAGÓW 3 - 2 HUTNIK PIEŃSK



Kolejka 13: 31-10-2020 /sobota/ - godz. 14.00

HUTNIK PIEŃSK 2 - 0 ŁUŻYCE LUBAŃ

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 2 ISKRA ŁAGÓW

VICTORIA RUSZÓW 4 - 1 OLIMPIA KOWARY

NYSA ZGORZELEC 1 - 1 WŁÓKNIARZ MIRSK

PIAST WYKROTY 2 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 5 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

LECHIA PIECHOWICE 1 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

POGOŃ ŚWIERZAWA 7 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Kolejka 14: 07-11-2020 - godz. 13.30

ŁUŻYCE LUBAŃ - OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 2 - 2 POGOŃ ŚWIERZAWA

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 5 - 0 LECHIA PIECHOWICE

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 2 PIAST WYKROTY

OLIMPIA KOWARY 1 - 0 NYSA ZGORZELEC

ISKRA ŁAGÓW 4 - 1 VICTORIA RUSZÓW

HUTNIK PIEŃSK 1 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI



Kolejka 15: 11-11-2020 /środa/ - godz. 13.30

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

VICTORIA RUSZÓW 3 - 5 HUTNIK PIEŃSK

NYSA ZGORZELEC 0 - 2 ISKRA ŁAGÓW

PIAST WYKROTY 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

LECHIA PIECHOWICE 0 - 4 BKS BOLESŁAWIEC

POGOŃ ŚWIERZAWA 1 - 2 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 1 - 2 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Sparingi Włókniarza
1.
06.02.2021
Chrobry
Nowogrodziec
2.
13.02.2021
Korona
Radostów
3.
22.02.2021
Kwisa
Świeradów-Zdrój
4.
27.02.2021
Kuźnia
Jawor
5.
06.03.2021
Apis
Jędrzychowice
6.
13.03.2021
Sparta
Zebrzydowa
Ostatnia kolejka
XV kolejka -
11.11.2020

GKS Warta Bolesławiecka
1 - 3
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XIV kolejka -
13/14.03.2021

Lechia Piechowice
-
MKS Włókniarz Mirsk
Puchar Polski
1/4 finału Pucharu Polski
Podokręgu Jelenia Góra -
23.09.2020

MKS Włókniarz Mirsk
0 - 3
Karkonosze Jelenia Góra
Tabela ligi O
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Pogoń
12
31
2.
Iskra
12
29
3.
BKS
12
27
4.
Łużyce
12
24
5.
Czarni
12
22
6.
Nysa
12
19
7.
Włókniarz
12
19
8.
Piast
12
19
9.
Victoria
12
17
10.
Olimpia K.
12
16
11.
Twardy
12
14
12.
Hutnik
12
14
13.
GKS
12
9
14.
Woskar
12
8
15.
Olimpia K.G.
12
8
16.
Lechia
12
0
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk