STRONA GŁÓWNA
19/10/2018 21:52   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2018/2019
- Strzelcy 2018/2019
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
2.
Paweł Niemienionek
2
bramki
Adam
Kowalski
2
bramki
4.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Kamil
Jabłonowski
1
bramka
Terminarz i wyniki seniorzy


Terminarz rozgrywek drużyny seniorów w sezonie 2018/2019
- IV liga grupa Jelenia Góra-Legnica -


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 11.08.2018 - /sobota/ - godz. 17.00

BKS BOLESŁAWIEC 1 - 2 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

VICTORIA RUSZÓW 1 - 2 CHROBRY II GŁOGÓW

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 0 - 3 AKS STRZEGOM

SPARTA RUDNA 0 - 1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

ODRA-TOTAL ŚCINAWA 1 - 0 SPARTA GRĘBOCICE

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 2 STAL CHOCIANÓW

ORLA WĄSOSZ 2 - 0 APIS JĘDRZYCHOWICE

Pauza: GÓRNIK ZŁOTORYJA



Kolejka 2: 18.08.2018 - /sobota/ - godz. 17.00

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 1 - 3 APIS JĘDRZYCHOWICE

STAL CHOCIANÓW 2 - 0 ORLA WĄSOSZ

SPARTA GRĘBOCICE 0 - 1 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 3 ODRA-TOTAL ŚCINAWA

AKS STRZEGOM 7 - 1 SPARTA RUDNA

CHROBRY II GŁOGÓW 2 - 0 PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

BKS BOLESŁAWIEC 1 - 4 GÓRNIK ZŁOTORYJA

Pauza: VICTORIA RUSZÓW



Kolejka 3: 26.08.2018 - /niedziela/ - godz. 17.00

GÓRNIK ZŁOTORYJA 4 - 2 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

VICTORIA RUSZÓW 1 - 2 BKS BOLESŁAWIEC

SPARTA RUDNA 0 - 5 CHROBRY II GŁOGÓW

ODRA-TOTAL ŚCINAWA 0 - 3 AKS STRZEGOM

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

ORLA WĄSOSZ 4 - 2 SPARTA GRĘBOCICE

APIS JĘDRZYCHOWICE 5 - 0 STAL CHOCIANÓW

Pauza: PROCHOWICZANKA PROCHOWICE



Kolejka 4: 01.09.2018 - /sobota/ - godz.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 1 - 2 STAL CHOCIANÓW

SPARTA GRĘBOCICE 3 - 4 APIS JĘDRZYCHOWICE

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 2 ORLA WĄSOSZ

AKS STRZEGOM 2 - 0 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

CHROBRY II GŁOGÓW 3 - 0 ODRA-TOTAL ŚCINAWA

BKS BOLESŁAWIEC 2 - 1 PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

GÓRNIK ZŁOTORYJA 3 - 1 VICTORIA RUSZÓW

Pauza: SPARTA RUDNA



Kolejka 5: 08.09.2018 - /sobota/ - godz. 17.00

VICTORIA RUSZÓW 1 - 2 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 1 - 2 GÓRNIK ZŁOTORYJA

SPARTA RUDNA 4 - 1 BKS BOLESŁAWIEC

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 1 CHROBRY II GŁOGÓW

ORLA WĄSOSZ 0 - 0 AKS STRZEGOM

APIS JĘDRZYCHOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA

STAL CHOCIANÓW 4 - 1 SPARTA GRĘBOCICE

Pauza: ODRA-TOTAL ŚCINAWA



Kolejka 6: 15.09.2018 - /sobota/ - godz.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 5 - 4 SPARTA GRĘBOCICE

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 1 STAL CHOCIANÓW

AKS STRZEGOM 1 - 1 APIS JĘDRZYCHOWICE

CHROBRY II GŁOGÓW 1 - 0 ORLA WĄSOSZ

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 1 ODRA-TOTAL ŚCINAWA

GÓRNIK ZŁOTORYJA 2 - 0 SPARTA RUDNA

VICTORIA RUSZÓW 2 - 1 PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

Pauza: 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 22.09.2018 - /sobota/ - godz. 16.00

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 3 - 1 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

SPARTA RUDNA 5 - 2 VICTORIA RUSZÓW

ODRA-TOTAL ŚCINAWA 0 - 0 GÓRNIK ZŁOTORYJA

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 2 BKS BOLESŁAWIEC

APIS JĘDRZYCHOWICE 3 - 4 CHROBRY II GŁOGÓW

STAL CHOCIANÓW 0 - 4 AKS STRZEGOM

SPARTA GRĘBOCICE 1 - 4 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

Pauza: ORLA WĄSOSZ



Kolejka 8: 29.09.2018 - /sobota/ - godz. 16.00

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 0 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

AKS STRZEGOM 8 - 2 SPARTA GRĘBOCICE

CHROBRY II GŁOGÓW 6 - 0 STAL CHOCIANÓW

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 0 ORLA WĄSOSZ

GÓRNIK ZŁOTORYJA 4 - 0 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

VICTORIA RUSZÓW 1 - 2 ODRA-TOTAL ŚCINAWA

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 1 - 1 SPARTA RUDNA

Pauza: APIS JĘDRZYCHOWICE



Kolejka 9: 06.10.2018 - /sobota/ - godz. 15.00

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 1 - 2 SPARTA RUDNA

ODRA-TOTAL ŚCINAWA 2 - 0 PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK 7 - 0 VICTORIA RUSZÓW

ORLA WĄSOSZ 3 - 0 GÓRNIK ZŁOTORYJA

APIS JĘDRZYCHOWICE 1 - 0 BKS BOLESŁAWIEC

SPARTA GRĘBOCICE 0 - 2 CHROBRY II GŁOGÓW

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 1 AKS STRZEGOM

Pauza: STAL CHOCIANÓW



Kolejka 10: 13.10.2018 - /sobota/ - godz. 16.00

AKS STRZEGOM 2 - 0 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

CHROBRY II GŁOGÓW 1 - 0 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 2 STAL CHOCIANÓW

GÓRNIK ZŁOTORYJA 1 - 5 APIS JĘDRZYCHOWICE

VICTORIA RUSZÓW 0 - 10 ORLA WĄSOSZ

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 3 - 0 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

SPARTA RUDNA 1 - 2 ODRA-TOTAL ŚCINAWA

Pauza: SPARTA GRĘBOCICE



Kolejka 11: 20.10.2018 - /sobota/ - godz. 15.00

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - ODRA-TOTAL ŚCINAWA

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK - SPARTA RUDNA

ORLA WĄSOSZ - PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

APIS JĘDRZYCHOWICE - VICTORIA RUSZÓW

STAL CHOCIANÓW - GÓRNIK ZŁOTORYJA

SPARTA GRĘBOCICE - BKS BOLESŁAWIEC

AKS STRZEGOM - CHROBRY II GŁOGÓW

Pauza: KARKONOSZE JELENIA GÓRA



Kolejka 12: 28.10.2018 - /niedziela/ - godz. 15.00

CHROBRY II GŁOGÓW - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE

BKS BOLESŁAWIEC - KARKONOSZE JELENIA GÓRA

GÓRNIK ZŁOTORYJA - SPARTA GRĘBOCICE

VICTORIA RUSZÓW - STAL CHOCIANÓW

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE - APIS JĘDRZYCHOWICE

SPARTA RUDNA - ORLA WĄSOSZ

ODRA-TOTAL ŚCINAWA - 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

Pauza: AKS STRZEGOM



Kolejka 13: 04.11.2018 - /niedziela/ - godz. 13.00

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

ORLA WĄSOSZ - ODRA-TOTAL ŚCINAWA

APIS JĘDRZYCHOWICE - SPARTA RUDNA

STAL CHOCIANÓW - PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

SPARTA GRĘBOCICE - VICTORIA RUSZÓW

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - GÓRNIK ZŁOTORYJA

AKS STRZEGOM - BKS BOLESŁAWIEC

Pauza: CHROBRY II GŁOGÓW



Kolejka 14: 10.11.2018 - /sobota/ - godz. 13.00

BKS BOLESŁAWIEC - CHROBRY II GŁOGÓW

GÓRNIK ZŁOTORYJA - AKS STRZEGOM

VICTORIA RUSZÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE - SPARTA GRĘBOCICE

SPARTA RUDNA - STAL CHOCIANÓW

ODRA-TOTAL ŚCINAWA - APIS JĘDRZYCHOWICE

3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK - ORLA WĄSOSZ

Pauza: ORKAN SZCZEDRZYKOWICE



Kolejka 15: 18.11.2018 - /niedziela/ - godz. 11.00

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - ORLA WĄSOSZ

APIS JĘDRZYCHOWICE - 3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK

STAL CHOCIANÓW - ODRA-TOTAL ŚCINAWA

SPARTA GRĘBOCICE - SPARTA RUDNA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA- PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

AKS STRZEGOM - VICTORIA RUSZÓW

CHROBRY II GŁOGÓW - GÓRNIK ZŁOTORYJA

Pauza: BKS BOLESŁAWIEC



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
X kolejka -
13/14.09.2018

Prochowiczanka Prochowice
3 - 0
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XI kolejka -
20/21.10.2018

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
-
Sparta Rudna
Puchar Polski
IV runda Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
17.10.2018

Karkonosze Jelenia Góra jm
0 - 2
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Chrobry II
10
30
2.
AKS
10
24
3.
Górnik
10
19
4.
Odra-Total
9
19
5.
Apis
8
16
6.
Stal
9
16
7.
Karkonosze
9
15
8.
Orla
9
14
9.
Sparta R.
9
10
10.
BKS
10
10
11.
Orkan
10
9
12.
Prochowiczanka
9
7
13.
3KF-Włókniarz
9
7
14.
Victoria
9
3
15.
Sparta G.
9
0
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk