STRONA GŁÓWNA
25/02/2024 00:06   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
Terminarz i wyniki młodzicy


Terminarz rozgrywek drużyny młodzików w sezonie 2017/2018


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 26.08.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

LTS LEŚNA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 7 NYSA ZGORZELEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 2 OLIMPIA KOWARY

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 4 GRANICA BOGATYNIA

KKS JELENIA GÓRA 1 - 8 ŁUŻYCE LUBAŃ

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 1 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI - SGKS GROMADKA



Kolejka 2: 30.08.2017 - /środa/ - godz. 16.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 4 - 1 SGKS GROMADKA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2 - 5 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 3 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

GRANICA BOGATYNIA 3 - 2 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

NYSA ZGORZELEC 13 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

LTS LEŚNA 5 - 2 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC



Kolejka 3: 02.09.2017 - /piątek/ - godz. 16.00

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 3 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 8 LTS LEŚNA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 18 NYSA ZGORZELEC

KKS JELENIA GÓRA 4 - 1 OLIMPIA KOWARY

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 3 GRANICA BOGATYNIA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 5 ŁUŻYCE LUBAŃ

SGKS GROMADKA 0 - 5 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI



Kolejka 4: 06.09.2017 - /środa/ - godz. 16.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 3 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 13 - 0 SGKS GROMADKA

GRANICA BOGATYNIA 4 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KOWARY 1 - 5 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

NYSA ZGORZELEC 6 - 0 KKS JELENIA GÓRA

LTS LEŚNA 6 - 2 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Kolejka 5: 09.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 3 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

KKS JELENIA GÓRA 3 - 4 LTS LEŚNA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 4 NYSA ZGORZELEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

SGKS GROMADKA 0 - 6 GRANICA BOGATYNIA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 8 ŁUŻYCE LUBAŃ



Kolejka 6: 16.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 5 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

GRANICA BOGATYNIA 15 - 0 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KOWARY 8 - 1 SGKS GROMADKA

NYSA ZGORZELEC 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

LTS LEŚNA 0 - 1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 0 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 23.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 7 CHROBRY NOWOGRODZIEC

KKS JELENIA GÓRA 3 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 3 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 0 LTS LEŚNA

SGKS GROMADKA 0 - 12 NYSA ZGORZELEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 2 GRANICA BOGATYNIA



Kolejka 8: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 5 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KOWARY 1 - 6 ŁUŻYCE LUBAŃ

NYSA ZGORZELEC 10 - 0 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

LTS LEŚNA 6 - 0 SGKS GROMADKA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2 - 4 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 1 - 4 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 4 KKS JELENIA GÓRA



Kolejka 9: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 10.00

KKS JELENIA GÓRA 1 - 3 CHROBRY NOWOGRODZIEC

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 7 - 4 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 9 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

SGKS GROMADKA 3 - 14 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2 - 6 LTS LEŚNA

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 4 NYSA ZGORZELEC

GRANICA BOGATYNIA 6 - 0 OLIMPIA KOWARY



Kolejka 10: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 4 - 2 OLIMPIA KOWARY

NYSA ZGORZELEC 6 - 1 GRANICA BOGATYNIA

LTS LEŚNA 3 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 6 - 4 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 2 SGKS GROMADKA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 9 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

KKS JELENIA GÓRA 1 - 2 KARKONOSZE JELENIA GÓRA



Kolejka 11: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 7 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 KKS JELENIA GÓRA

SGKS GROMADKA 0 - 2 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 4 - 3 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 11 - 1 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

GRANICA BOGATYNIA 1 - 2 LTS LEŚNA

OLIMPIA KOWARY 1 - 4 NYSA ZGORZELEC



Kolejka 12: 28.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 13 NYSA ZGORZELEC

LTS LEŚNA 3 - 0 OLIMPIA KOWARY

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 6 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

KKS JELENIA GÓRA 5 - 0 SGKS GROMADKA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI



Kolejka 13: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

> CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 7 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

SGKS GROMADKA 0 - 4 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 0 KKS JELENIA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

GRANICA BOGATYNIA 5 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 1 - 1 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

NYSA ZGORZELEC 5 - 0 LTS LEŚNA



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Sparingi Włókniarza
1.
04.02.2024
Gryf
Gryfów Śląski
2.
11.02.2024
Victoria
Jelenia Góra
3.
17.02.2024
Czarni
Lwówek Śląski
4.
24.02.2024
Karkonosze
Jelenia Góra u17
5.
02/03.03.2024
Górnik
Węgliniec
6.
09.03.2024
Lechia
Piechowice
Ostatnia kolejka
XIV kolejka -
18/19.11.2023

Olsza Olszyna
2 - 1
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVI kolejka -
.03.2024

LZS Kościelnik
-
MKS Włókniarz Mirsk
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
15
37
2.
Kwisa
15
36
3.
LZS
15
34
4.
Włókniarz
15
34
5.
Stella
15
31
6.
Piast Z.
15
28
7.
Fatma
15
26
8.
Cosmos
15
22
9.
Korona
15
17
10.
Piast Cz.W.
15
16
11.
Błękitni
15
15
12.
Jaśnica
15
14
13.
Orzeł
15
13
14.
Chmielanka
15
10
15.
Granica
15
7
16.
WKS
15
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk