STRONA GŁÓWNA
19/10/2018 21:52   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2018/2019
- Strzelcy 2018/2019
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
2.
Paweł Niemienionek
2
bramki
Adam
Kowalski
2
bramki
4.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Kamil
Jabłonowski
1
bramka
Terminarz i wyniki juniorek młodszych


Terminarz rozgrywek drużyny juniorek młodszych w sezonie 2017/2018
- Dolnośląska Liga Juniorek Młodszych -


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda I



Kolejka 1: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 27 - 15 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 41 - 18 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 17 - 29 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 27 - 18 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 15 - 31 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN



Kolejka 2: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 21 - 22 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 18 - 19 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 36 - 32 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 32 - 32 k. 2-3 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 13 - 30 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA



Kolejka 3: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 21 - 30 APR SMS KARPACZ

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 18 - 36 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 38 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 24 - 16 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 38 - 18 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 4: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 48 - 16 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 24 - 43 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW 19 - 27 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 35 - 26 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 38 - 25 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 5: 25.10.2017 - /środa/ - godz. 17.00

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 13 - 45 APR SMS KARPACZ

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 23 - 44 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 33 - 27 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 42 - 9 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 25 - 24 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA



Kolejka 6: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 40 - 21 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 25 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 25 - 37 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 32 - 15 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK MKS 30 - 28 ZAGŁĘBIE II LUBIN



Kolejka 7: 08.11.2017 - /środa/ - godz. 17.00

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 16 - 38 APR SMS KARPACZ

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 32 - 22 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 25 - 33 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 18 - 29 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 39 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW



Kolejka 8: 18.11.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 46 - 15 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 36 - 31 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 43 - 24 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK UKS 22 - 47 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 22 - 23 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE



Kolejka 9: 22.11.2017 - /środa/ - godz. 17.00

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 16 - 22 APR SMS KARPACZ

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 40 - 14 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 27 - 25 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 25 - 45 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW



Runda II


Kolejka 10: 02.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE



Kolejka 11: 09.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - APR SMS KARPACZ

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW



Kolejka 12: 16.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN



Kolejka 13: 03.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - APR SMS KARPACZ

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA



Kolejka 14: 10.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 15: 17.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - APR SMS KARPACZ

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 16: 24.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA



Kolejka 17: 03.03.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - APR SMS KARPACZ

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN



Kolejka 18: 10.03.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
X kolejka -
13/14.09.2018

Prochowiczanka Prochowice
3 - 0
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XI kolejka -
20/21.10.2018

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
-
Sparta Rudna
Puchar Polski
IV runda Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
17.10.2018

Karkonosze Jelenia Góra jm
0 - 2
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Chrobry II
10
30
2.
AKS
10
24
3.
Górnik
10
19
4.
Odra-Total
9
19
5.
Apis
8
16
6.
Stal
9
16
7.
Karkonosze
9
15
8.
Orla
9
14
9.
Sparta R.
9
10
10.
BKS
10
10
11.
Orkan
10
9
12.
Prochowiczanka
9
7
13.
3KF-Włókniarz
9
7
14.
Victoria
9
3
15.
Sparta G.
9
0
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk