STRONA GŁÓWNA
18/03/2019 15:12   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2018/2019
- Strzelcy 2018/2019
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
Paweł
Niemienionek
3
bramki
3.
Adam
Kowalski
2
bramki
4.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Kamil
Jabłonowski
1
bramka
Jarosław
Wichowski
1
bramka
Dawid
Król
1
bramka
Akademia Piłkarska
1 % dla Włókniarza.
Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "3KF-Włókniarz" Mirsk zwraca się z prośbą do kibiców i sympatyków o przekazanie 1 % podatku z rozliczenia rocznego za 2018 rok na rzecz Klubu.

Jeśli będziecie Państwo rozliczać się z Urzędem Skarbowym wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki na drukach PIT. Nasza dokładna nazwa to Miejski Klub Sportowy "3KF-Włókniarz" Mirsk, nasz numer Krajowego Rejestru Sądowego - 0000070987.

Jeżeli rozliczenia dokona zakład pracy bądź ZUS nie będziecie mieli Państwo możliwości przekazania 1 %.

Przekazane środki zostaną przeznaczone na szkolenie grup młodzieżowych naszego Klubu.

XVII kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 16/17.03.2019.
grebocicew18-19.JPG
XVI kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - porażka po walce.
STAL CHOCIANÓW - 3KF-WŁÓKNIARZ  3:1 (3:0)

Bramki: 1:0 - Bartuzel (21), 2:0 - Burda (35), 3:0 - Bartuzel (41), 3:1 - Król (55). Żółte kartki: Kasiński, Bartuzel oraz Szymocha, Górny, Dasiak, Jędrzejczak. Sędziowali: Radosław Kasprzyk oraz Jakub Tomczyk i Jakub Dmuch. Widzów: 100.

STAL: Rzeszut - Kozak (63. Czerep), Kucy, Kunz, Ratajczyk - Bartuzel (80. Róg), Burda (66. Sołtys), Podziewski, Wolan - Bednarz, Kasiński.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Krawiec (82. Piejko), Kowalski, Ł. Niemienionek, Górny - Popławski, Szymocha (46. Jędrzejczak), Król (88. Bulcewicz), Dasiak - B. Morzecki (90. Kieroński), Makowski (67. Sz. Morzecki).

VII sparing Włókniarza - 02.03.2019.
SLOVAN FRÝDLANT - 3KF-WŁÓKNIARZ  1:1 (0:0)

Bramka: Makowski.

3KF-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Górny, Kowalski, Ł. Niemienionek, Tomczak - Szymocha, Król, Popławski, Krawiec - Makowski, Jabłonowski.

Rezerwa: Kieroński, Bulcewicz, Krawczyk.

VI sparing Włókniarza - 23.02.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ - PIAST ZAWIDÓW  6:2 (4:1)

Bramki: 2 - Jabłonowski, Makowski, Król, Krawiec, bramka samobójcza.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Ł. Niemienionek, Kowalski, Dasiak - Krawiec, Król, Szymocha, Jabłonowski - Makowski, Tylus.

Rezerwa: Tomczak, Popławski, Jędrzejczak.

V sparing Włókniarza - 16.02.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ MIRSK - GRANICA BOGATYNIA  3:2 (3:0)

Bramki: B. Morzecki, Tylus, Krawiec.

3KF-WŁÓKNIARZ:
Witczak - Górny, Kowalski, Makowski, Tomczak - Szymocha, Król, Popławski, Krawiec - Tylus, B. Morzecki.

Rezerwa: Swarzyński, Sz. Morzecki.

IV sparing Włókniarza - 09.02.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA JS  4:0 (2:0)

Bramki: Makowski, Dąbek, Kowalski, Tylus.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Dasiak, Ł. Niemienionek, Kowalski, Górny - Krawiec, Król, Szymocha, Makowski - Tylus, B. Morzecki.

Rezerwa: Dąbek, Swarzyński, Jabłonowski, Sz. Morzecki, Kolejewski, Tomczak.

III sparing Włókniarza - 02.02.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI  1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 - Dąbek.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Ł. Niemienionek, Kowalski, Makowski - Jabłonowski, Popławski, Król, Krawiec - B. Morzecki, Tylus.

Rezerwa: Dasiak, Swarzyński, Jędrzejczak, Tomczak, Dąbek.

II sparing Włókniarza - 30.01.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ - AKS STRZEGOM  0:2 (0:0)

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak (46. Swarzyński) - Makowski, Kowalski, Ł. Niemienionek, Górny (70. Tomczak) - Krawiec, Popławski, Król, Jabłonowski - Tylus (65. Dąbek), B. Morzecki.

I sparing Włókniarza - 25.01.2019.
3KF-WŁÓKNIARZ - KWISA MROCZKOWICE  4:0 (1:0)

Bramki: B. Morzecki (k), Kazimierski, Kowalski, Krawiec.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Makowski, Dasiak, Ł. Niemienionek, Górny - Popławski, Kowalski, Szymocha, Krawiec - B. Morzecki, Tylus.

Rezerwa: Swarzyński, Krawczyk, Jabłonowski, Kazimierski, Król.

Bobul w reprezentacji Dolnego Śląska UEFA Regions CUP.
Wcześniej było powołanie na konsultacje sportowe, a teraz jest już powołanie do reprezentacji. Paweł Niemienionek otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Dolnośląskiego ZPN UEFA Regions CUP, które odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 3 - 9 lutego 2019 r.

Tym samym Bobul znalazł się w grupie 22 zawodników, którzy reprezentować będą nasz region w finałowym turnieju UEFA Regions CUP, który odbędzie się w dniach 18-26 czerwca w Bawarii (Niemcy). W imprezie udział weźmie 8 reprezentacji z całej Europy: Hradec Králové (Czechy), Ligue de Normandie (Francja), West Slovakia (Słowacja), Bavaria (Niemcy), Castilla y León (Hiszpania), Istanbul (Turcja), Dolnośląski (Polska), South Region – Chayka (Rosja).

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !

Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVI kolejka -
09/10.03.2019

Stal Chocianów
3 - 1
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVII kolejka -
16/17.03.2019

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
-
Sparta Grębocice
Puchar Polski
Półfinał Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
03.04.2019

Lotnik Jeżów Sudecki
-
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Chrobry II
14
39
2.
AKS
14
36
3.
Odra-Total
14
32
4.
Apis
14
28
5.
Karkonosze
14
26
6.
Górnik
14
23
7.
Orla
14
20
8.
Stal
14
20
9.
Orkan
14
16
10.
BKS
14
14
11.
Sparta R.
14
14
12.
Prochowiczanka
14
13
13.
Sparta G.
14
9
14.
3KF-Włókniarz
14
8
15.
Victoria
14
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk