STRONA GŁÓWNA
19/10/2018 21:53   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - IV LIGA
- Skład
- Transfery 2018/2019
- Strzelcy 2018/2019
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
2.
Paweł Niemienionek
2
bramki
Adam
Kowalski
2
bramki
4.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Kamil
Jabłonowski
1
bramka
III kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - remis z Karkonoszami.
Seniorzy
Remisem 1:1 zakończył się mecz Włókniarza Mirsk z Karkonoszami Jelenia Góra. Spotkanie było wyrównane, ze wskazaniem na gości, którzy mieli więcej okazji, by je wygrać. Pierwsza połowa stała pod znakiem optycznej przewagi mirszczan, jednak ich strzelby nie były naładowane, bo Mateusz Marceniuk nie musiał ani razu interweniować. Niewiele lepiej było pod drugą bramką, jednak Karkonosze zdobyły się na jedną skuteczną akcję. W 13-ej minucie Norbert Walczak wyłuskał piłkę przed 16-tką rywali, przygotował sobie pozycję i uderzył z woleja pod poprzeczkę. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy...

II kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - wygrana w Grębocicach.
Seniorzy
Włókniarz w Grębocicach odrobił to co stracił w pierwszym spotkaniu ze Stalą. - W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji do zdobycia gola - opowiadał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. W jednej z sytuacji po zagraniu z rzutu wolnego strzelał sam trener gości, ale Kubik sparował piłkę na poprzeczkę. W 41 minucie golkiper Sparty nie miał już szczęścia. Chlabicz dograł piłkę z rzutu rożnego, a Kowalski głową wpakował ją do siatki...

Nowe stawki składek członkowskich.
Informujemy aktualnych członków MKS "3KF-Włókniarz" Mirsk oraz wszystkie osoby zainteresowane członkostwem w naszym Klubie, że od dnia 1 sierpnia 2018 r. obowiązują nowe stawki składek członkowskich. I tak, opłata roczna płatna jednorazowo wynosi 120 zł, istnieje również możliwość podzielenia wpłaty na 2 części, po 65 zł każda.

Płatność jednorazową należy uregulować w terminie do 31 sierpnia br., natomiast ratalną w terminach do 31 sierpnia br. i do 28 lutego przyszłego roku. Płatności można realizować na konto Klubu podane w zakładce "Informacje o Klubie" lub bezpośrednio u Skarbnika Zarządu - Dariusza Plitta, tel. 530 992 299.

I kolejka IV ligi grupy zachodniej - falstart.
Seniorzy
- Sądzę, że z gry nie byliśmy zespołem słabszym i nie zasłużyliśmy na porażkę - ocenił po meczu Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. W pierwszej połowie do Stali uśmiechnęło się szczęście. W 29 minucie po akcji Kozaka piłka niefortunnie odbiła się przed Swarzyńskim i wpadła do siatki. Później gospodarze dążyli do wyrównania, ale od 69 minuty przegrywali 0:2. Wówczas na listę strzelców wpisał się Bartuzel. Po chwili w polu karnym sfaulowany został Paweł Niemienionek i sam wymierzył sprawiedliwość. W końcówce mirszczanie przycisnęli, ale nie zdołali uratować choćby remisu...


Bracia Szczęśni we Włókniarzu.
W nawiązaniu do wcześniejszej informacji odnośnie ruchów kadrowych we Włókniarzu, dzisiaj możemy już oficjalnie poinformować, że bracia Patryk i Bartosz Szczęśni zostali zawodnikami naszego Klubu i bez żadnych przeszkód będą mogli wystąpić w inauguracyjnym spotkaniu ze Stalą Chocianów. Razem z zatwierdzonymi wcześniej Mariuszem Chlabiczem i Serhiejem Taranem stanowić będą silną grupę byłych już zawodników Sudetów Giebułtów, a patrząc na ich umiejętności, powinni stać się znaczącym wzmocnieniem pierwszej drużyny.

IV sparing Włókniarza - remis.
FSV ODERWITZ 02 - 3KF-WŁÓKNIARZ  0:0

3KF-WŁÓKNIARZ:
Witczak (46. Swarzyński) - Zyner, Ł. Niemienionek, B. Szczęsny, P. Szczęsny - Jędrzejczak, P. Niemienionek, Szkudlarek (46. Popławski), Jabłonowski - Wichowski, Górgul.

III sparing Włókniarza - remis z Kwisą.
KWISA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ - 3KF-WŁÓKNIARZ  3:3 (1:1)

Bramki: 1:1 - Górgul, 1:2 - B. Szczęsny, 1:3 - Wichowski.

3KF-WŁÓKNIARZ:
Swarzyński (46. Witczak) - Zyner, Kowalski, Ł. Niemienionek, P. Szczęsny - B. Szczęsny, P. Niemienionek (60. Król), Jabłonowski (60. Popławski), Jędrzejczak (46. Krawiec) - Wichowski (46. Szkudlarek), Górgul.

II sparing Włókniarza - porażka z Lotnikiem.
LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - 3KF-WŁÓKNIARZ  2:1 (0:1)

Bramka: 0:1 - Jabłonowski.

3KF-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Szkudlarek, Ł. Niermienionek, Krawiec, Jędrzejczak - P. Niemienionek, Chlabicz, Taran (7. Jabłonowski), B. Morzecki (60. Wichowski), Klimek (60. Popławski) - Górgul.

Ruchy kadrowe we Włókniarzu.
Sparingi
Rozpoczęcie nowego sezonu zbliża się nieubłaganie, inaugurację IV ligi zaplanowano na sobotę 11 sierpnia, Włókniarz w tym terminie o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Mirsku podejmie Stal Chocianów. Kibiców zapewne najbardziej interesują ewentualne zmiany kadrowe w pierwszej drużynie, a takie oczywiście będą. Z ubytków możemy wymienić odejście Adriana Badury, który zdecydował się na kontynuowanie przygody piłkarskiej w Kwisie Mroczkowice, Łukasz Żukowski wrócił z wypożyczenia do Krokusa Kwiatkowice, Dominik Kik, Tomasz Krakówka, Denis Kazimierski nie podjęli treningów, a Paweł Juźwik na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do Lechii Dzierżoniów. Kadra zespołu została znacznie uszczuplona, a celem nowego Zarządu stało się zapewnienie dopływu "świeżej krwi" do drużyny. W wyniku starań udał się już pozyskać dwóch zawodników, którzy powinni stanowić nie tylko uzupełnienie, a realne wzmocnienie składu...

I sparing Włókniarza - przegrana z BKS-em.
3KF-WŁÓKNIARZ - BKS BOLESŁAWIEC  0:1 (0:0)

3KF-WŁÓKNIARZ: Swarzyński (46. Witczak) - Szkudlarek (46. Król), Zyner, P. Szczęsny, Dasiak (46. Jędrzejczak) - Jabłonowski (46. Wichowski), Chlabicz, P. Niemienionek, Krawiec (46. Popławski) - Górgul (46. Dąbek), B. Morzecki.

Nowy sponsor tytularny i nowy Zarząd.
W związku z wycofaniem się firmy PH SAWCZAK ze sponsoringu tytularnego mirskiego Włókniarza, Zarząd Klubu podjął działania mające na celu znalezienie nowego sponsora. Poszukiwania zwieńczone zostały sukcesem, udało się nawiązać współpracę z firmą GRUPA 3KF Sp. z o. o., która reprezentowana przez Pana Jakuba Śliwińskiego - Dyrektora Generalnego, zawarła stosowną umowę sponsoringu w zamian za wejście w nazwę Klubu. W związku z powyższym Zarząd podjął decyzję o zwołaniu w dniu 17.07.2018 r. Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu, na którym dokonano stosownych zmian w statucie odnośnie nowej nazwy Klubu oraz wybrano także nowy Zarząd w skład którego weszły następujące osoby:

Dariusz Stroński - Prezes Zarządu,
Jakub Śliwiński - Wiceprezes Zarządu,
Radosław Kuźniar - Sekretarz Zarządu,
Dariusz Plitt - Skarbnik Zarządu,
Bogdan Morzecki - Członek Zarządu,
Stanisław Sawczak - Członek Zarządu.    

Tak więc od dnia 17 lipca br. pełna nazwa Klubu brzmi Miejski Klub Sportowy "3KF - Włókniarz" Mirsk. Dotychczasowemu sponsorowi tytularnemu, firmie PH Sawczak składamy gorące podziękowania za dotychczasową współpracę i  dziękujemy za deklarację dalszego współdziałania we wsparciu Klubu.

Strona 2 z 74 < 1 2 3 4 5 > >>
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
X kolejka -
13/14.09.2018

Prochowiczanka Prochowice
3 - 0
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XI kolejka -
20/21.10.2018

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
-
Sparta Rudna
Puchar Polski
IV runda Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
17.10.2018

Karkonosze Jelenia Góra jm
0 - 2
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela IV ligi
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Chrobry II
10
30
2.
AKS
10
24
3.
Górnik
10
19
4.
Odra-Total
9
19
5.
Apis
8
16
6.
Stal
9
16
7.
Karkonosze
9
15
8.
Orla
9
14
9.
Sparta R.
9
10
10.
BKS
10
10
11.
Orkan
10
9
12.
Prochowiczanka
9
7
13.
3KF-Włókniarz
9
7
14.
Victoria
9
3
15.
Sparta G.
9
0
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk