STRONA GŁÓWNA
13/07/2024 15:09   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025
1.
-
-

-
Zapowiedź V kolejki "okręgówki".
Seniorzy
Bardzo ciężkie zadanie czeka Włókniarza w sobotę kiedy to przyjdzie mu zmierzyć się z aktualnym wiceliderem Czarnymi Lwówek Śląski. Ostatnia lokata w tabeli klasy okręgowej nie napawa co prawda optymizmem ale historia spotkań z drużyną ze stolicy powiatu pozwala mieć nadzieję na dobry wynik. Jak będzie w praktyce, przekonamy się w sobotę 6 września o godzinie 17.00.

Pary V kolejki:
Sobota - 06.09.2008:
Olimpia Kowary – Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań – Piast Zawidów

Niedziela - 07.09.2008:

Bobrzanie Bolesławiec – Gryf Gryfów Śląski
Cosmos Radzimów – Orzeł Lubawka
GKS Raciborowice – Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry Nowogrodziec – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Twardy Świętoszów (przełożony na 10.09.2008r.)
Trampkarze i młodzicy - świetna II kolejka.
Trampkarze i młodzicy
Na własnym obiekcie swoje mecze rozegrały drużyny młodzików i trampkarzy. Obydwie drużyny zaprezentowały widowiskową oraz skuteczną grę. Młodzicy wygrali 10:0 z rówieśnikami z Olszyny. Bramki dla Włókniarzy zdobyli: Michał Gaczyński 5, Paweł Mąka 2,Marcin Oś, Adam Tylus, Emil Czyrko. Trampkarze również wygrali lecz w innym stosunku bramek wygrywając 12:1. Bramki dla Włókniarzy strzelili: Dawid Grygiel 4, Stanisław Piskozub 2, Jakub Szatanik 2, Norbert Matuszak 2, Paweł Niemienionek, Łukasz Amrogowicz.

W sobotę Włókniarzy czeka trudny wyjazdowy mecz derbowy z rywalem zza miedzy UKS Gryfów Śląski.

Paweł Niemienionek

Włókniarz bez szans z Twardym - nadal bez zwycięstwa.
Seniorzy

Niestety, nie udała się wyprawa Włókniarza do Parowej na mecz z Twardym. Tak jak w zeszłym sezonie tak i teraz gospodarze nie dali żadnych szans naszej drużynie pewnie wygrywając 6:0. Sytuacja staje się coraz cięższa, mirszczanie obok Olimpii Kowary są jedyną drużyną bez zwycięstwa w aktualnych rozgrywkach i niestety okupują ostatnie miejsce w tabeli. Następna okazja na podreperowanie zdobyczy punktowej nadarzy się w sobotę, 6 września o godz. 17.00 kiedy to zmierzymy się z Czarnymi Lwówek Ślaski. Rywal bardzo ciężki ale w obecnej sytuacji Włókniarza każdy przeciwnik wydaje sie taki.


Pozostałe wyniki IV kolejki:
Sobota - 30.08.2008:
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań 0:1
Czarni Lwówek Śląski - BKS II Bolesławiec 4:1
Gryf Gryfów Śląski - Chrobry Nowogrodziec 1:2
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kowary 2:1

Niedziela - 31.08.2008:
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia 2:0
Piast Zawidów - Cosmos Radzimów 5:1
Orzeł Lubawka - GKS Raciborowice 3:1

IV kolejka "okręgówki - zapowiedź.
Seniorzy
Rozgrywki już na dobre nabrały rozpędu, w IV kolejce Włókniarzowi przyjdzie się zmierzyć na wyjeździe z Twardym Świętoszów. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie wyjazdu do Osiecznicy gdzie swoje mecze rozgrywał Twardy nasi zawodnicy nie wspominają pewnie za dobrze. W ostatnim meczu sezonu ulegli rywalowi aż 1:6 i była to najwyższa porażka Włókniarza w ubiegłych rozgrywkach. Tym razem udadzą się do Parowej, która zaprosiła świętoszowian do korzystania ze swojego obiektu. Będzie bardzo ciężko, Twardy w ostatniej kolejce wygrał z rezerwami BKS-u 6:1, a w meczu II kolejki pokonał u siebie Chrobrego Nowogrodziec 3:1 pokazując że słusznie uznawany jest za jednego z faworytów rozgrywek.

Pary IV kolejki ligi okręgowej:
Sobota - 30.08.2008:
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śląski - BKS II Bolesławiec
Gryf Gryfów Śląski - Chrobry Nowogrodziec
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kowary

Niedziela - 31.08.2008:
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia
Piast Zawidów - Cosmos Radzimów
Twardy Świętoszów - Włókniarz Mirsk
Orzeł Lubawka - GKS Raciborowice
Trampkarze i młodzicy - ostatni sprawdzian.
Trampkarze i młodzicy
28 sierpnia swoje mecze sparingowe rozegrali trampkarze i młodzicy. Ich rywalem był zespół z klasy terenowej Bóbr Marciszów. Jednak wyniki nie ułożyły się dobrze. Młodzicy przegrali 2:1 a bramkę dla mirszczan zdobył Dawid Makowski. Trampkarze doznali jeszcze większej porażki przegrywając aż 5:2. Bramki dla Włókniarza zdobył Dawid Grygiel oraz bramka samobójcza. Już w sobotę 30 sierpnia młodych Włókniarzy czeka pierwszy mecz ligowy w Zawidowie z tamtejszym Piastem.

Paweł Niemienionek

Bez punktów, bez bramek - porażka Włókniarza w III kolejce.
Seniorzy
Niestety nadal bez zwycięstwa pozostaje mirski Włókniarz w bieżącym sezonie. Tym razem podejmowaliśmy na swoim obiekcie bogatyńską Granicę, zespół który jest zawsze groźny i nieobliczalny. Pomimo ambitnej postawy to goście cieszyli się dzisiaj z trzech punktów, które zainkasowali po jednobramkowym zwycięstwie. We Włókniarzu zabrakło kilku podstawowych piłkarzy, co niestety odbiło się na jakości gry. Sytuacje bramkowe były ale niestety piłka albo omijała bramkę gości albo pewnie bronił bramkarz Granicy, a także w paru sytuacjach bogatynianom dopisało szczęście, chociaż i nasz golkiper kilka razy wychodził obronna ręką z beznadziejnych wydawało by się sytuacji.

Teraz czeka nas wyjazd do jednego z faworytów rozgrywek, Twardego Świętoszów. O jakiekolwiek punkty będzie niezmiernie ciężko. Spotkanie to zostanie rozegrane w niedzielę - 31 sierpnia o godzinie 16.00 na boisku w Parowej, gdzie swoje spotkania rozgrywa Twardy.


WŁÓKNIARZ - GRANICA 0:1 (0:1)

Bramka:
0:1 - Marszałek - 43 minuta. Sędziował: Ireneusz Wójtowicz. Widzów ok. 150.

WŁÓKNIARZ: Warchał - Dołęga, Kowalski, Niemienionek (25. Kreis), Leśniański (46. Sapiński) - Faściszewski (70. Supel), Badura, Krawczyk I, Krawczyk II - Gajewski, B. Morzecki.


W pozostałych meczach III kolejki padały następujące rezultaty:
Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Zebrzydowa 8:4 (6:2)
Olimpia Kowary – Orzeł Lubawka 2:2 (1:0)
GKS Raciborowice – Piast Zawidów 3:0 (1:0)
Cosmos Radzimów – Nysa Zgorzelec 4:1 (2:0) !!!
Łużyce Lubań – Gryf Gryfów Śląski 5:0 (4:0)
Chrobry Nowogrodziec – Czarni Lwówek Śląski 4:0 (1:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Twardy Świętoszów 1:6
Zapowiedź III kolejki "okręgówki" - 27.08.2008.
Seniorzy
Rozgrywki jeleniogórskiej "okręgówki" nabierają powoli tempa, już dzisiaj w środę 27 sierpnia rozegrana zostanie III kolejka bieżącego sezonu. Włókniarzowi przyjdzie się zmierzyć w niej na własnym boisku z Granicą Bogatynia. Po przegranej na inaugurację oraz remisie w II kolejce czas na zwycięstwo, aczkolwiek tradycyjnie już nie będzie łatwo. Granica zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli i z pewnością będzie tą lokatę chciała utrzymać, a być może nawet poprawić. Początek wszystkich spotkań III kolejki przewidziany jest na godzinę 17.30.


Pozostałe pary III kolejki:
III kolejka - 2008-08-27
1. LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - SPARTA ZEBRZYDOWA
2. OLIMPIA KOWARY - ORZEŁ LUBAWKA
3. GKS RACIBOROWICE - PIAST ZAWIDÓW
4. COSMOS RADZIMÓW - NYSA ZGORZELEC
5. ŁUŻYCE LUBAŃ -GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI
6. CHROBRY NOWOGRODZIEC - CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
7. BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
Włókniarz na remis w Zebrzydowej.
Seniorzy
W II kolejce klasy okręgowej Włókniarz spotkał się w wyjazdowym spotkaniu w Zebrzydowej, gdzie był podejmowany przez miejscową Spartę. W ubiegłym sezonie obie drużyny były w rundzie rewanżowej rewelacjami, a w bezpośrednim spotkaniu lepsza okazała się Sparta, która pokonała mirszczan w ostatnim meczu sezonu 5:3. Tym razem los zetknął obie drużyny już na początku rozgrywek. W ubiegłej kolejce Włókniarz przegrał w Bolesławcu z rezerwami BKS-u, natomiast Sparta zremisowała w Lubawce z Orłem. Jak więc widać punkty potrzebne były obu ekipom. W meczu który rozegrany został 24 sierpnia o godz. 11.00 żadnej z drużyn nie udało się sięgnąć po pełną pulę, spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1), bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Morzecki.
Wyniki II kolejki "okręgówki" - 23/24.08.2008
Wyniki II kolejki "okręgówki" - 23/24.08.2008
23.08.2008 - sobota:
Czarni Lwówek Śląski – Łużyce Lubań 1:0 (0:0)
Nysa Zgorzelec – GKS Raciborowice 0:0
Granica Bogatynia – Bobrzanie Bolesławiec 2:0 (0:0)
Twardy Świętoszów – Chrobry Nowogrodziec 3:1
Gryf Gryfów Śląski – Cosmos Radzimów 2:0

24.08.2008 - niedziela:
Sparta Zebrzydowa – Włókniarz Mirsk 1:1 (0:1)
Piast Zawidów – Olimpia Kowary 2:2 (0:1)
Orzeł Lubawka – Lotnik Jeżów Sudecki 2:0 (2:0)
Zapowiedź II kolejki "okręgówki" - 23/24.08.2008.
Seniorzy
Pierwsza kolejka jeleniogórskiej okręgówki już za nami, niestety Włókniarz nie może zaliczyć pierwszego meczu do udanych, minimalna przegrana w Bolesławcu zniweczyła marzenia o dobrym starcie. W II kolejce wcale nie będzie łatwiej, mirszczanie zagrają ponownie na wyjeździe, tym razem w Zebrzydowej z miejscową Spartą. Nasz przeciwnik to obok nas rewelacja rundy rewanżowej ubiegłego sezonu, posiadająca w swoich szeregach Jarosława Wichowskiego, który niemal w pojedynkę zapewnił Sparcie utrzymanie. Będzie ciężko, ale trzeba być dobrej myśli. Spotkanie to zostanie rozegrane 24 sierpnia w niedzielę o godzinie 11.00.

Pozostałe pary II kolejki wyglądają następująco:

II kolejka - 2008-08-23/24
1. GRANICA BOGATYNIA - BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIE
2. TWARDY ŚWIĘTOSZÓW - CHROBRY NOWOGRODZIEC
3. CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI - ŁUŻYCE LUBAŃ
4. GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI - COSMOS RADZIMÓW
5. NYSA ZGORZELEC - GKS RACIBOROWICE
6. PIAST ZAWIDÓW - OLIMPIA KOWARY
7. ORZEŁ LUBAWKA - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

Przegrana Włókniarza na inaugurację rozgrywek w Bolesławcu.
Seniorzy

Niestety pechowo rozpoczął sezon mirski Włókniarz. Na inaugurację rozgrywek przyszło naszej drużynie spotkać się na wyjeździe z rezerwami BKS-u Bolesławiec. Spotkanie rozgrywane było w niedzielę, co przy sobotnim meczu pierwszej drużyny BKS-u umożliwiało grę zawodników z pierwszej drużyny przeciwko naszej drużynie. Mimo ambitnej postawy Włókniarza miejscowi zwycieżyli w stosunku 3:2 (2:1). Bramki dla mirszczan zdobyli Krzysztof Gajewski i Łukasz Krawczyk I.

Strona 93 z 94 << < 90 91 92 93 94 >
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
4 - 0
Olsza Olszyna
Następna kolejka
I kolejka -
17.08.2024

Włókniarz
-
Błękitni Studniska
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
-
-
2.
Piast Z.
-
-
3.
Olsza
-
-
4.
Czarni
-
-
5.
Fatma
-
-
6.
Stella
-
-
7.
Cosmos
-
-
8.
Kwisa
-
-
9.
Błękitni
-
-
10.
Piast Cz.W.
-
-
11.
Korona
-
-
12.
Jaśnica
-
-
13.
Łużyce II
-
-
14.
WKS
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk